Računalnik HP EliteDesk 8 Mini G1i U7 265T/16GB/SSD 512GB/W11Pro
Računalnik HP EliteDesk 8 Mini G1i U7 265T/16GB/SSD 512GB/W11Pro
623H6ET#BED
Z izjemno zmogljivostjo, izboljšano z umetno inteligenco, najnovejšim procesorjem Intel Core Ultra in nevronsko procesorsko enoto z zmogljivostjo do 13 bilijonov operacij na sekundo, kompaktnim oblikovanjem, raznolikimi možnostmi uvedbe in naprednimi varnostnimi funkcijami je računalnik HP EliteDesk 8 Mini G1i z umetno inteligenco idealna izbira za sodobne delovne prostore.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 235T (do 5,3 GHz), 30 MB L3, 20 jeder/20 niti, Intel AI Boost (13 VRHOV NPU) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64-bit, SLO/ANG |
| Pomnilnik | 16 GB DDR5-5600 MT/s (1×16 GB), 1x prosta reža, možnost nadgradnje do 64 GB |
| SSD pogon | 512 GB PCIe NVMe M.2 |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Vrsta ohišja | Namizni mini računalnik (DM) + HP Desktop Mini Vertical Chassis Stand |
| Tip računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q870 (vPro) |
| Napajalnik | 90 W zunanji napajalnik, dolžina napajalnega kabla 1,83 m |
| Priključki spredaj | 1x USB-C 20 Gb/s, 2x USB-A 10 Gb/s, 1x priključek za slušalke/mikrofon |
| Priključki zadaj | 2x USB-A 10 Gb/s, 1x HDMI 2.1, 1x RJ-45, 2x DisplayPort 2.1, 1x Thunderbolt 4, 2x priključek za zunanjo anteno |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | HP DisplayPort 2.1 v3 Flex |
| Razširitvena mesta | 1x M.2 2230, 3x M.2 2280 |
| Tipkovnica in miška | HP USB 320K tipkovnica in žična HP 320M miška |
| Zvočniki | Kodek Realtek ALC3252, univerzalni priključek za zvok CTIA/OMTP |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE200 (2×2) in Bluetooth 5.4, vPro |
| Žične povezave | Intel I219-LM GbE |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 |
| Mere (Š x V x G) | 17,7 x 3,42 x 18,1 cm |
| Teža | 1,35 kg |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | TCO potrdilo, ENERGY STAR certifikat |
| Garancija | 36 mesecev (HP 3y ONS DT Bundled Support) |





