QNAP NAS strežnik za 9 diskov, 8GB ram, 1x 10Gb, 2x 2.5Gb mreža
QNAP NAS strežnik za 9 diskov, 8GB ram, 1x 10Gb, 2x 2.5Gb mreža
TS-H973AX-8G
TS-h973AX s prostorom za 10 diskov s štirijedrnim procesorjem AMD Ryzen ™ V1000 serije V1500B in povezljivostjo 10GbE / 2,5GbE vključuje visoko zmogljivo hibridno infrastrukturo za shranjevanje v kompaktni obliki. S petimi 3,5-palčnimi ležišči za pogone SATA 6Gbps, dvema 2,5-palčnima režama za SSD U.2 NVMe
(reža 1 in 2 podpirata SSD U.2 NVMe in SATA) in dvema 2,5-palčnima režama SSD SATA 6 Gbps, TS-h973AX lahko izkoristi predpomnjenje SSD za povečanje zmogljivosti.
QuTS hero združuje aplikacijo QTS s 128-bitnim datotečnim sistemom ZFS,da zagotovi prilagodljivo upravljanje prostora na HDD, celovito zaščito podatkov in optimizirano delovanje za reševanje zahtev sodobne informacijske tehnologije. Od upravljanja shrambe HDD, virtualizacije do skupnih delovnih medijskih tokov, QuTS hero racionalizira kritične naloge.
| Procesor | AMD Ryzen™ Embedded V1500B, 4 jedra / 8 niti, 2.2 GHz, 64-bit x86 |
| Strojna enkripcija | Da, s podporo za AES-NI |
| Pomnilnik (RAM) | 8 GB (nadgradljivo do 64 GB; 2 x 32 GB) |
| Prostor za diske | 5 x 3.5″ + 4 x 2.5″, podpora za Hot Swap |
| Mrežni vmesniki | 2 x 2.5GbE + 1 x 10GBASE-T (10G / 5G / 2.5G / 1G / 100M) |
| USB priključki | 1 x USB 3.2 Gen2 (tip C) + 3 x USB 3.2 Gen2 (tip A) |
| Dimenzije in teža | 182.65 × 224.6 × 224.1 mm; 3,2 kg |
| Podaljšanje garancije | Do 5 let: LIC-NAS-EXTW-ORANGE-2Y-EI |
QNAP Gmbh 47877 Karl-Arnold-Straße 26 DE astincaseanu@qnap,com