QNAP NAS strežnik za 6 diskov, 8GB ram, 2,5GbE mreža
QNAP NAS strežnik za 6 diskov, 8GB ram, 2,5GbE mreža
TS-664-8G
QNAP NAS z Intel štirijedrnim procesorjem, dvema 2,5 GbE mrežnima priklopoma, podpira predpomnjenje/caching M.2 SSD in razširljivost s PCIe karticami za hitre prenose in virtualizacijske aplikacije
QNAP NAS TS-664, ki ga poganja štirijedrni procesor Intel® Celeron® N5095 (turbo do 2,9 GHz), ima dva 2,5 GbE RJ45 priključka in Port Trunking za do 5 Gbps kombinirane pasovne širine. Z režama M.2 PCIe Gen3 in PCIe Gen3, TS-664 zagotavlja prilagodljivost pri razširitvi funkcionalnosti NAS, kar vam omogoča namestitev kartic PCIe QM2 za predpomnjenje/caching z M.2 SSD ali dodajanje različnih omrežnih kartic 10GbE/5GbE ali M.2 reže za SSD ali Edge TPU za prepoznavanje slik z umetno inteligenco. TS-664 je opremljen z 8 GB RAM-a za delovanje virtualizacije ter podpira varnostno kopiranje v več oblakih, izhod 4K HDMI in transkodiranje v realnem času, skupaj z razširljivo zmogljivostjo shranjevanja in aplikacijami, bogatimi s funkcijami, ki delujejo kot stroškovno učinkovit in zanesljiv 2,5GbE NAS.
| Operacijski sistem | QTS 5.0.1 |
| Procesor | Intel® Celeron® N5095 (ali N5105), 4-jedrni/4-nitni, do 2.9 GHz, 64-bit x86 |
| Grafika | Intel® UHD Graphics |
| Strojna enkripcija | Da (AES-NI) |
| Pomnilnik (RAM) | 8 GB SODIMM DDR4 (1 × 8 GB); možnost nadgradnje do 16 GB (2 × 8 GB) |
| Diskovni razdelki | 6 × 3.5″ SATA 6Gb/s; podpora za hot swap |
| M.2 reži | 2 × M.2 2280 PCIe Gen3 x1 |
| Mrežni priključki | 2 × 2.5GbE (2.5G/1G/100M) |
| PCIe reža | 1 × PCIe Gen3 x2 |
| USB priključki | 2 × USB 2.0; 2 × USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps, tip A) |
| HDMI izhod | 1 × HDMI 2.0 (do 4K @ 60 Hz) |
| Podaljšanje garancije | Do 5 let – oznaka: LW-NAS-GREY-2Y-EI |
QNAP Gmbh 47877 Karl-Arnold-Straße 26 DE astincaseanu@qnap,com