QNAP NAS strežnik za 4 diske, 8GB rama, 2.5Gb mreža
QNAP NAS strežnik za 4 diske, 8GB rama, 2.5Gb mreža
TS-453E-8G
TS-453E ima povezljivost 2,5 GbE, 8GB RAM-a in reže M.2 za predpomnjenje z NVMe SSD-ji, za zagotavljanje visoke zmogljivosti sistemov za nadzor, virtualnih naprav, datotečnih strežnikov ali strežnikov za varnostno kopiranje. Dva izhoda HDMI zagotavljata tudi neposredno predvajanje večpredstavnosti in robusten videonadzor. QNAP bo zagotovil dolgoročno razpoložljivost in podporo za TS-453E, kar bo odlična izbira za podjetja, ki potrebujejo ujemajoče se modele NAS, nameščene na več lokacijah.
Hitrejša identifikacija slik z vgrajenim motorjem Intel® OpenVINO™ AI.
Z integriranimi računalniškimi viri Intel® OpenVINO™ AI, TS-453E pospešuje zmogljivost prepoznavanja slik z umetno inteligenco,
ne da bi to vplivalo na druge aplikacije ali storitve. QNAP AI Core deluje predvsem z aplikacijo QuMagie.
| Operacijski sistem | QTS 5.0.1 |
| Procesor | Intel® Celeron® J6412, 4-jedrni / 4-nitni, do 2.6 GHz, 64-bit x86 |
| Grafika | Intel® UHD Graphics |
| Strojna enkripcija | Da (AES-NI) |
| Pomnilnik | 8 GB DDR4 (nerazširljivo) |
| Diskovna ležišča | 4 × 3.5″ SATA 6Gb/s, podpora za HOT SWAP |
| M.2 reži | 2 × M.2 2280 PCIe Gen3 x2 |
| Mrežni priključki | 2 × 2.5 Gigabit Ethernet (2.5G / 1G / 100M) |
| USB priključki | 2 × USB 2.0; 2 × USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps, tip A) |
| HDMI | 2 × HDMI 1.4b (do 3840 × 2160 @ 30 Hz) |
| Dimenzije (V × Š × G) | 177 × 180 × 235 mm |
| Podprti uporabniški OS-i | macOS 10.10+, Ubuntu 14.04+, CentOS 7, RHEL 6.6+, SUSE 12+, AIX 7, Solaris 10+, Windows 7/8/10/11, Windows Server 2008 R2 – 2019 |
| RAID načini | JBOD, Single, RAID 0, 1, 5, 6, 10 |
| SSD Cache RAID načini | RAID 0, 1, 5, 6, 10 |
QNAP Gmbh 47877 Karl-Arnold-Straße 26 DE astincaseanu@qnap,com