Prenosnik HP ZBOOK Ultra G1a 14 AMD Ryzen AI MAX 385/32GB/SSD 1TB/14”WUXGA 400 nit IR/W11
Prenosnik HP ZBOOK Ultra G1a 14 AMD Ryzen AI MAX 385/32GB/SSD 1TB/14”WUXGA 400 nit IR/W11
B72SPET#BED
Zagotovite si revolucionarno zmogljivost za kompleksne delovne procese umetne inteligence. Z elegantno in tanko mobilno delovno postajo z umetno inteligenco z učinkovito porabo energije se tudi na poti lotite nemogočega. Sočasno upodabljajte in vizualizirajte grafično zahtevne projekte. Z velikimi jezikovnimi modeli delajte kot še nikoli prej. To je nov pomen zmogljivosti.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0”) WUXGA IPS (1920 x 1200), 400 nit, nebleščeč, 100% sRGB |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen AI MAX PRO 385 (do 5 GHz), 32MB L3, 8 jeder/16 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB LPDDR5x-8533 MT/s (1 x 32 GB) |
| SSD pogon | 1 TB PCIe Gen5 NVMe M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana AMD Radeon™ |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA – priporočamo HP Docking Station TB4 G4 120W (4J0A2AA) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x Thunderbolt 4 (1x USB-C), 1x USB-A, 1x HDMI, 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon, 1x DP, 1x reža za varnostno ključavnico, 1x RJ-45, 1x USB-C 20 Gb/s |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | HP Premium tipkovnica – na tekočine odporna, osvetljena, s številčnico |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, 4 stereo zvočniki (1 W / 8 ohm na zvočnik), ločen ojačevalnik, 2 digitalna mikrofona z dvojnim poljem, IR kamera 5 MP |
| Brezžične povezave | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2×2) + BT 5.4 WW |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | 4-celični polimerni akumulator HP XL-Long Life (74,5 Wh), HP 140W USB Type-C slim napajalnik |
| Varnost | Bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 31,22 x 1,81 x 21,46 cm |
| Teža | Od 1,57 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36, možnost podaljšanja na 5 let (U85RVE) |





