Prenosnik HP ZBook Fury 16 G11 i7-14700HX/64GB/SSD 1TB/16”WUXGA 400/RTX 1000 Ada 6GB/W11Pro
Prenosnik HP ZBook Fury 16 G11 i7-14700HX/64GB/SSD 1TB/16”WUXGA 400/RTX 1000 Ada 6GB/W11Pro
98K16ET#BED
Najbolj zahtevnih nalog se lotite z napravo ZBook Fury, ki v prenosniku ponuja procesor namiznega razreda. Z vgrajeno ali ločeno grafično kartico, osupljivim zaslonom in funkcijami za sodelovanje lahko urejate videoposnetke v ločljivosti 8K, upodabljate v 3D ali usposabljate modele za strojno učenje. Izkusite izjemno učinkovitost delovanja kar na poti.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 40,64 cm (16,0”) WUXGA IPS WLED (1920 x 1200), nebleščeč, 400 nit, 100 % sRGB, LBL, IR senzor |
| Vrsta procesorja | Intel Core i7-14700HX (do 5,5 GHz Turbo Boost, 33 MB L3, 20 jeder, 28 niti) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 64 GB DDR5-5600 MHz (2 x 32 GB), 2 prosti reži |
| SSD pogon | 1 TB 2280 PCIe-4×4 NVMe TLC |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | nVidia RTX 1000 Ada 6 GB GDDR6 |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA preko Thunderbolt 4 – priporočamo HP Docking Station TB4 G4 280W (4J0G4AA#ABB) |
| Barva | Siva |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB-C (Thunderbolt 4), 1x HDMI 2.1, 1x mini DP, 2x USB-A 3.1 Gen 1, 1x RJ45, 1x kombiniran 3,5 mm |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica, odporna proti razlitju tekočin, ločena številčnica |
| Zvočniki in kamera | Poly Studio, 2x zvočnik, digitalni mikrofon z dvojnim poljem, funkcijske tipke |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE200 (2×2), Bluetooth 5.4, ni vPro |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | 8-celična 95 Wh, 230 W Slim Smart AC |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 36,3 x 2,86 x 25 cm |
| Teža | Od 2,35 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Ohišje | Šasija iz aluminija, ojačana z magnezijem |
| Dodatne informacije | 1x prosta M.2 reža, Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 (tudi baterija), priporočamo podaljšanje na 5 let (U85RVE) |





