Prenosnik HP Zbook 8 G1i 16 U9-285H/32GB/SSD 1TB/16”2.5k 400 120Hz/RTX A500 Ada 4GB/W11Pro
Prenosnik HP Zbook 8 G1i 16 U9-285H/32GB/SSD 1TB/16”2.5k 400 120Hz/RTX A500 Ada 4GB/W11Pro
B72SCET#BED
Zmogljivost profesionalne ravni je v tem elegantnem in zmogljivem prenosniku združena z resnično prenosljivostjo. Pregledujte 3D-modele, ustvarjajte z orodji umetne inteligence v profesionalnih aplikacijah in delajte v več projektih ne glede na to, kje ste. Ostanite storilni z delovno postajo z umetno inteligenco, ki zagotavlja tako zmogljivost kot tudi dolgo življenjsko dobo akumulatorja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 40,64 cm (16,0”) 2.5K (2560×1600), 400 niti, nebleščeč, IR, 120 Hz |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 285H (do 5,4 GHz), 24MB L3, 16 jeder/16 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB DDR5 5600 MT/s (2x16GB) |
| SSD pogon | 1 TB PCIe NVMe |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | nVidia NVIDIA RTX 500 Ada 4GB |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA – priporočamo HP Docking Station TB4 G4 120W (4J0A2AA) |
| Barva | Srebrna (Meteor Silver) |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x Thunderbolt 45 (1x USB-C), 1x USB-A, 1x HDMI, 1 kombinirani priključek za slušalke/mikrofon, DP, 1x reža za varnostno ključavnico, 1x RJ-45, 1x USB-C 20 Gb/s |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Tipkovnica HP Premium – na tekočine odporna, osvetljena, s številčnico |
| Zvočniki in kamera | Poly Studio, dva stereo zvočnika, digitalni mikrofoni z dvojnim poljem HP World Facing Microphone, HD zvok, IR kamera 5 MP |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE201 (2×2) + Bluetooth 5.4 WW, ni vPro |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | 8-celični litij-ionski HP Long Life (77 Wh), 140W USB Type-C slim napajalnik |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 35,9 x 1,92 x 25 cm |
| Teža | Že od 1,72 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Dodatne informacije | Energy Star, trajno onemogočanje zvoka |
| Garancija v mesecih | 36, možnost podaljšanja na 5 let (U85RVE) |





