Prenosnik HP ZBook 8 G1i 16 U7-255H/32GB/SSD 1TB//16”WUXGA Touch 300/RTX A500 Ada 4GB/IR/W11Pro
Prenosnik HP ZBook 8 G1i 16 U7-255H/32GB/SSD 1TB//16”WUXGA Touch 300/RTX A500 Ada 4GB/IR/W11Pro
B24GSAV#74006557
Zmogljivost profesionalne ravni je v tem elegantnem in zmogljivem prenosniku združena z resnično prenosljivostjo. Pregledujte 3D-modele, ustvarjajte z orodji umetne inteligence v profesionalnih aplikacijah in delajte v več projektih ne glede na to, kje ste. Ostanite storilni z delovno postajo z umetno inteligenco, ki zagotavlja tako zmogljivost kot tudi dolgo življenjsko dobo akumulatorja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 40,64 cm (16,0”) WQXGA (3840 x 2400) IPS UWVA, 500 nit, 120 Hz, nebleščeč, 100 % DCI-P3 |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 255H (do 5,1 GHz), 24MB L3, 16 jeder/16 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB DDR5 5600 MT/s (1x32GB), 1 prosto mesto do 64GB |
| SSD pogon | 1 TB PCIe NVMe |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | NVIDIA RTX 500 Ada 4GB |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Zaslon na dotik | DA |
| Možnost priklopne postaje | DA – priporočamo HP Docking Station TB4 G4 120W (4J0A2AA) |
| Barva | Srebrna Meteor silver |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x TB4 (1x USB-C), 1x USB-A, 1x HDMI, 1x DP, 1x reža Kensington, 1x RJ-45, 1x USB-C 20 Gb/s |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | HP Premium tipkovnica – na tekočine odporna in osvetljena tipkovnica polne velikosti |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, stereo zvočnika, digitalni mikrofoni z dvojnim poljem, 1x combo mikrofon/slušalke, 5 MP IR kamera |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE201 (2×2) + BT 5.4 WW, ni vPro |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | 8-celični litij-ionski akumulator HP Long Life (77 Wh), HP 140W USB Type-C slim napajalnik |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov, čitalec pametnih kartic, NFC modul |
| Mere (Š x V x G) | 35,9 x 1,92 x 25 cm |
| Teža | Že od 1,72 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Dodatne informacije | Energy Star, trajno onemogočanje zvoka |
| Garancija v mesecih | 36, možnost podaljšanja na 5 let (U85RVE) |




