Prenosnik HP ZBook 8 G1i 14 U7-255H/16GB/SSD 1TB/14”WUXGA 800 Sure view touch/W11Pro
Prenosnik HP ZBook 8 G1i 14 U7-255H/16GB/SSD 1TB/14”WUXGA 800 Sure view touch/W11Pro
B72S1ET#BED
Zmogljivost profesionalne ravni je v tem elegantnem in zmogljivem prenosniku združena z resnično prenosljivostjo. Pregledujte 3D-modele, ustvarjajte z orodji umetne inteligence v profesionalnih aplikacijah in delajte v več projektih ne glede na to, kje ste. Ostanite storilni z delovno postajo z umetno inteligenco, ki zagotavlja tako zmogljivost kot tudi dolgo življenjsko dobo akumulatorja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0”) WUXGA IPS (1920 x 1200) 800 niti, nebleščeč touch, 100% sRGB |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 255H (do 5,1 GHz) L3, 24MB 16 jeder/16 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5-6400 MT/s (1 x 16 GB), 1x prosta reža do 64GB |
| SSD pogon | 1 TB PCIe NVMe M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Arc 140T |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Zaslon na dotik | DA |
| Možnost priklopne postaje | DA priporočamo HP Docking Station TB4 G4 120W (4J0A2AA) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x Thunderbolt 45 (1x USB-C), 1x USB-A, 1x HDMI, 1 kombinirani priključek za slušalke/mikrofon, DP, 1x reža za varnostno ključavnico, 1x RJ-45, 1x USB-C 20 Gb/s |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Tiha tipkovnica HP Premium – na tekočine odporna in osvetljena tipkovnica |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, dva stereo zvočnika, digitalni mikrofoni z dvojnim poljem HP World Facing Microphone, funkcijske tipke za povečanje in zmanjšanje glasnosti, kombinirani priključek za mikrofon/slušalke, zvok HD, IR kamera s 5 milijoni točk |
| Brezžične povezave | Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2×2) +BT 5.4 WW, ni vPro® |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | 8-celični litij-ionski polimerni akumulator HP Long Life (77 Wh), HP 140W USB Type-C slim napajalnik |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 31,56 x 1,89 x 22,2 cm |
| Teža | od 1,43 kg odvisno od konfiguracije |
| Dodatne informacije | Energy Star, trajno onemogočanje zvoka |
| Garancija v mesecih | 36 možnost podaljšanja garancije na 5 let (U85RVE) |





