Prenosnik HP ZBOOK 8 G1ak 14 Ryzen AI 7 PRO 350/32GB/SSD 1TB/14”WUXGA 400 nit/5G/W11Pro
Prenosnik HP ZBOOK 8 G1ak 14 Ryzen AI 7 PRO 350/32GB/SSD 1TB/14”WUXGA 400 nit/5G/W11Pro
B72SJET#BED
Zmogljivost profesionalne ravni je v tem elegantnem in zmogljivem prenosniku združena z resnično prenosljivostjo. Pregledujte 3D-modele, ustvarjajte z orodji umetne inteligence v profesionalnih aplikacijah, lokalno uporabljajte pomočnika Copilot in delajte v več projektih ne glede na to, kje ste. Ostanite storilni z mobilno delovno postajo z umetno inteligenco, ki zagotavlja učinkovito porabo in dolgo življenjsko dobo akumulatorja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0”) IPS WUXGA (1920 x 1200, 400 niti nebleščeč, 100 % sRGB |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen AI 7 pro 350 (do 5 GHz) L3, 16MB 8 jeder/16 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB DDR5 5600 MT/s (1x32GB), 1x prosta reža do 64GB |
| SSD pogon | 1 TB PCIe Gen 4 NVMe TLC M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | AMD Radeon AMD Radeon 860M |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA priporočamo HP Docking Station TB4 G4 120W (4J0A2AA) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | DA Rešitev HP R15 5G |
| Priključki | 2x Thunderbolt 45 (1x USB-C), 1x USB-A, 1x HDMI, 1 kombinirani priključek za slušalke/mikrofon, DP, 1x reža za varnostno ključavnico, 1x RJ-45, 1x USB-C 20 Gb/s |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Tipkovnica HP Premium – na tekočine odporna osvetljena tipkovnica |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, dva stereo zvočnika, IR kamera s 5 milijoni slikovnih točk |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 MT7925 (2×2) +BT 5.4 WW |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | 3-celična litij-ionska polimerna baterija HP Long Life (62 Wh), HP 140W USB Type-C slim napajalnik |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 31,56 x 1,89 x 22,2 cm |
| Teža | 1,43 kg |
| Dodatne informacije | Energy Star, trajno onemogočanje zvoka |
| Garancija v mesecih | 36 možnost podaljšanja garancije na 5 let (U85RVE) |





