Prenosnik HP ProBook 4 G1i R14 Core 5-120U/16GB/SSD 512GB/14”WUXGA IPS 300/BL/W11Pro
Prenosnik HP ProBook 4 G1i R14 Core 5-120U/16GB/SSD 512GB/14”WUXGA IPS 300/BL/W11Pro
B9YK2ET#BED
Prenosni računalnik HP ProBook 4 G1iR z diagonalo zaslona 35,6 cm (14 palcev) nudi rastočim podjetjem zmogljivost za poslovna okolja, večplastno varnost končnih točk in trpežnost v oblikovanju, ki ga je enostavno nadgraditi. Ta osebni računalnik z obilico funkcij, ki ga poganja najnovejši procesor Intel in dolgo življenjsko dobo akumulatorja, je pripravljen na prihodnost, saj zagotavlja dolgoročno storilnost in pomaga podpreti hibridno delo.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0”) WUXGA IPS 1920×1200 nebleščeč, 300 nit, 45% NTSC |
| Vrsta procesorja | Intel Core 5 -120U (do 5.0 GHz) 12MB 10 jeder/12 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5-5600 MHz (1x 16 GB), 1x prosta reža do 32 GB |
| SSD pogon | 512 GB PCIe NVMe |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA možnost HP Docking Station USB-C G6 100W (9X3V1UT) |
| Barva | Srebrna Pike Silver Aluminum |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB-C (DP in polnjenje), 1x HDMI, 2x USB-A, 1x RJ-45, 1x kombiniran slušalke/mikrofon |
| Tipkovnica in miška | Tipkovnica s tipkami DuraKeys z osvetlitvijo, odporna na razlitja |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, dva stereo zvočnika z diskretnimi ojačevalniki, vgrajena mikrofona z dvojnim poljem, kamera 1080p |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6E AX211+Bluetooth 5.3 |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3 celična 56 Wh, 45 W adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, HP Wolf Pro Security Edition |
| Mere (Š x V x G) | 31,86 x 1,09 x 22,44 cm |
| Teža | od 1,39 kg odvisno od konfiguracije |
| Ohišje | ohišje zvočnikov in sistemski ventilator vključujeta plastiko, |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 (baterija 1 leto) |





