Prenosnik HP EliteBook x G1a RyzenAI-9HX PRO 375/32GB/SSD2TB/14″ 2,8k OLED 120Hz/400 nit/touch/W11Pr
Prenosnik HP EliteBook x G1a RyzenAI-9HX PRO 375/32GB/SSD2TB/14″ 2,8k OLED 120Hz/400 nit/touch/W11Pr
B68ZBET#BED
Pustite trajen vtis z izjemno oblikovanim računalnikom HP EliteBook Ultra G1i naslednje generacije z umetno inteligenco. Ta novi znak uspeha odraža vaš slog vodenja in poenoti vaše odločanje z umetno inteligenco in naprednimi konferenčnimi funkcijami, s katerimi svojo strategijo preoblikujete v dejanja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0”) 2.8K (2880 x 1800), OLED na dotik, nebleščeč, 400 nit |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen AI 9 HX PRO 375 (od 3,3 GHz do 5,1GHz) 24MB, 12 jeder/24 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 32 GB LPDDR5X 8533 MT/s |
| SSD pogon | 2 TB PCIe NVMe TLC M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana AMD Radeon 890M |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA priporočamo HP Thunderbolt 120W G4 Dock (4J0A2AA) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1x USB-C 3.1 G1, 1xUSB-A, 3.1, 1x HDMI 2.1, 1x kombiniran stereo izhod/mikrofon vhod |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica HP premium, odporna proti kapljanju tekočin, touchpad |
| Zvočniki in kamera | zvok Poly Studio 4 zvočniki, kamera 5MP, 2x mikrofon z dvojnim poljem |
| Brezžične povezave | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2×2) in Bluetooth 5.4 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 4 celična polimerna 74,5 Wh, 100 W USB-C AC adapter |
| Varnost | bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 31,22 × 21,46 × 0,92 cm (na sprednji strani); 31,22 x 21,46 x 1,31 cm (na zadnji strani) |
| Teža | od 1,497 kg, odvisno od konfiguracije |
| Ohišje | šasija iz CNC obdelane magnezijeve zlitine |
| Dodatne informacije | tipalo prstnih odtisov, Certifikat ENERGY STAR, potrdilo TCO |
| Garancija v mesecih | 36 (tudi baterija) možnost podaljšanja garancije na 5 let |





