Prenosnik HP EliteBook X Flip G1i ULTRA 5 226V/16GB/SSD 1TB/14″ WUXGA 400 nit/NT/W11Pro
Prenosnik HP EliteBook X Flip G1i ULTRA 5 226V/16GB/SSD 1TB/14″ WUXGA 400 nit/NT/W11Pro
B69C8ET#BED
Razvijte poslovanje z umetno inteligenco, ki uporablja vaše podatke za sprejemanje strateških poslovnih odločitev. Odkrijte, kaj omogočajo aplikacije umetne inteligence, napredne funkcije za sodelovanje, štirje različni načini uporabe in optimizirana življenjska doba akumulatorja v računalniku HP EliteBook X Flip G1i naslednje generacije z umetno inteligenco.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0”) WUXGA (1920 x 1200), IPS na dotik, nebleščeč, 400 nit |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 5 226V (2,1 do 4,5 GHz), 8MB, 8 jeder/8 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB LPDDR5X 8533 MT/s |
| SSD pogon | 1 TB PCIe NVMe |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel ARC Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni 2-in-1 |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA – priporočamo HP Docking Station TB4 150W (4SC18AA) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1x USB-C 3.1 Gen1, 1x USB-A 3.1, 1x HDMI 2.1, 1x kombiniran stereo izhod/mikrofon vhod |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica HP Premium s tipkami DuraKeys, odporna proti kapljanju tekočin, touchpad |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, kamera 5 MP, 2x mikrofon z dvojnim poljem |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE201 (2×2) + Bluetooth 5.4 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 6-celična 68 Wh, 65 W USB-C AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 31,39 × 21,99 × 1,05 cm (spredaj); 31,39 × 21,99 × 1,47 cm (zadaj) |
| Teža | Od 1,4 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Ohišje | Šasija iz CNC obdelane magnezijeve zlitine |
| Dodatne informacije | Tipalo prstnih odtisov, certifikat ENERGY STAR, potrdilo TCO |
| Garancija v mesecih | 36 (tudi baterija), možnost podaljšanja na 5 let |





