Prenosnik HP EliteBook 860 G11 Ultra 5 / 16GB / 512GB SSD / 16″ WUXGA IPS / Windows 11 Pro (srebrn)
Prenosnik HP EliteBook 860 G11 Ultra 5 / 16GB / 512GB SSD / 16″ WUXGA IPS / Windows 11 Pro (srebrn)
NB16HP00013
EliteBook serija je znana po robustni izdelavi, naprednih varnostnih funkcijah in elegantnem poslovnem dizajnu, ki se brez težav vključi v sodobna delovna okolja. Prenosnik ponuja visoko mobilnost, zanesljivo povezljivost ter optimizirano uporabniško izkušnjo za hibridno delo, videokonference in vsakodnevno produktivnost. HP EliteBook 860 G11 je zato odlična izbira za podjetja, vodstvene kadre in profesionalne uporabnike, ki potrebujejo zmogljivo in varno poslovno napravo.
Procesor Intel Core Ultra 5 125U 1.3 GHz (do 4.3 GHz, predpomnilnik 12MB)
Zaslon 16,0″ (40,6 cm) WUXGA (1920 X 1200) IPS
Pomnilnik 16GB, 512GB NVMe SSD disk
Integrirana grafična kartica
Operacijski sistem Windows Pro
Lastnosti:
- DDR5-5600 (dve reži, zasedeni)
- stereo zvočnika, 5MP IR spletna kamera + mikrofon
- Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3
- touchpad, numerična tipkovnica (osvetljena)
Vmesniki:
- 1x HDMI
- 2x USB Type-A
- 2x USB Type-C
- LAN RJ45
- 1x 3.5mm audio
Baterija: 3-celična Li-ion 56Wh
Dimenzije: 35,86 × 25,12 × 0,89–1,63 cm
Teža: 1,7 kg
Garancija: 1 leto
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Diagonala zaslona | 16,0″ (40,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 |
| Opis procesorja | Intel Core Ultra 5-125U 1.3GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |





