Prenosnik HP EliteBook 8 G1i Flip 13 Ultra 5-225U/Touch/SSD 512GB/13.3”WUXGA 400/W11Pro
Prenosnik HP EliteBook 8 G1i Flip 13 Ultra 5-225U/Touch/SSD 512GB/13.3”WUXGA 400/W11Pro
AD4G9ET#BED
HP EliteBook 8 G1 i Flip je vrhunski poslovni prenosnik z 13,3-palčnim WUXGA zaslonom na dotik in svetilnostjo 400 nit, ki se obrne za 360° in omogoča uporabo kot tablico. Poganja ga zmogljiv procesor Intel Core Ultra 5 225U, skupaj s 512G BB SSD za hitro shranjevanje in Windows 11 Pro za napredno varnost ter poslovno produktivnost.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 33,8 cm (13,3”) WUXGA IPS (1920 x 1200), 16:10, na dotik, bleščeč, 400 nit, Gorilla Glass 7 |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 5 -225U (1,4 do 4,3 GHz), 12MB L3, 12 jeder/14 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB LPDDR5x 8533 MHz |
| SSD pogon | 512 GB PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | DA |
| Možnost priklopne postaje | DA – priporočamo HP Docking Station TB4 G4 120W G2 (4J0A2AA) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1x USB-C 10Gbps (napajanje za DP 1.4), 1x USB-A, 1x HDMI 2.1, 1x kombiniran stereo izhod/mikrofon vhod |
| Čitalec kartic | Alcorlink AK9563 |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica HP Premium, odporna proti kapljanju tekočin |
| Zvočniki in kamera | Poly Studio, dva stereo zvočnika z diskretnimi ojačevalniki, vgrajena mikrofona z dvojnim poljem, kamera 5 MP |
| Brezžične povezave | Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3-celični 56 Wh, 65 W USB-C napajalnik |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 30,18 x 1,184 x 21,61 cm (spredaj); 30,18 x 1,545 x 21,61 cm (zadaj) |
| Teža | Od 1,399 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Ohišje | Šasija iz CNC obdelane magnezijeve zlitine |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 (tudi baterija), možnost podaljšanja na 5 let (U85DME) |





