Prenosnik HP EliteBook 8 G1i 14 U5-226V/16GB/SSD 1TB/14”WUXGA 300/IR/W11Pro
Prenosnik HP EliteBook 8 G1i 14 U5-226V/16GB/SSD 1TB/14”WUXGA 300/IR/W11Pro
CV0P4ET#BED
Z računalnikom HP EliteBook 8 G1i z umetno inteligenco naslednje generacije z diagonalo zaslona 35,6 cm (14 palcev) izkusite storilnost in učinkovitost brez primere. Zasnovan je za strateško delo in ponuja brezhibno večopravilnost ter edinstvene funkcije za sodelovanje. Z umetno inteligenco, ki ohrani vaš zagon, prevzame naloge in analizira podatke kot še nikoli prej, lahko dosežete več in hitreje kot doslej.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0”) WUXGA (1920 x 1200) nebleščeč, 300 nit, sRGB 62.5% |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 5 -226V (do 4,5 GHz) 8MB, 8 jeder/8 niti, 40 NPU |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB LPDDR5x-8533 MT/s (vgrajeni) |
| SSD pogon | 1 TB fiksni pogon PCIe NVMe |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Arc 130V |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA priporočamo HP Docking Station USB-C 100W G6 (9X3V1UT) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1x HDMI 2.1, 1x USB-A 5Gbps, 1x USB-C 10Gbps (DP 1.4), 1x audio, 1x kensington |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica HP Premium Durakey, odporna proti razlitju |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, 2 vgrajena zvočnika in mikrofona, kamera 5 MP, IR |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE201 (2×2) in Bluetooth 5.4, ni vPro |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3 celični 62 Wh, 65W napajalnik USB Type-C |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 31,56 x 22,2 x 1,17 cm (na sprednji strani); 31,56 x 22,2 x 1,55 cm (na zadnji strani) |
| Teža | od 1,46 kg, odvisno od konfiguracije |
| Ohišje | magnezijeva zlitina (vsebuje 90% recikliranega materiala) |
| Dodatne informacije | Energy star, IT ECO deklaracija, TCO |
| Garancija v mesecih | 36 (tudi baterija), priporočamo podaljšanje garancije na 5 let (U85DME) |





