Prenosnik HP EliteBook 8 G1a 14 R5-230/16GB/SSD 512GB/14”WUXGA 300/W11Pro
Prenosnik HP EliteBook 8 G1a 14 R5-230/16GB/SSD 512GB/14”WUXGA 300/W11Pro
AD4H9ET#BED
Najuspešnejšim ekipam zagotovite računalnik, izboljšan z umetno inteligenco, ki zagotavlja zmogljivost, varnost in orodja za sodelovanje, ki so bistvena za pisarniška in hibridna delovna okolja. Računalnik HP EliteBook 8 G1i z umetno inteligenco z diagonalo zaslona 35,6 cm (14 palcev) učinkovito izpolnjuje zahteve večopravilnih skupin po vsem svetu.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0”) WUXGA (1920 x 1200), nebleščeč, 300 nit, sRGB 62.5% |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 5 -230 (3,5 GHz do 4,9 GHz), 16MB, 6 jeder/12 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 5600 MHz (1 x 16GB), 1x prosta reža do 64GB |
| SSD pogon | 512 GB PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA – priporočamo HP Docking Station USB-C 120W G5 (5TW10AA) |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1x HDMI 2.1, 1x USB-A 5Gbps, 1x USB-C 10Gbps (USB PD, DP 1.4), 1x kombiniran stereo izhod/mikrofon vhod, 1x reža za varnostno ključavnico |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica HP Premium Durakey, odporna proti razlitju |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, 2 vgrajena zvočnika in mikrofona, kamera 5 MP |
| Brezžične povezave | Mediatek RZ616 Wi-Fi 6E + BT 5.3 WW |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3-celični 62 Wh, HP Slim 100W USB-C adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 31,56 x 1,17 x 22,20 cm |
| Teža | Od 1,39 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Dodatne informacije | Energy Star, TCO |
| Garancija v mesecih | 36 (tudi baterija), priporočamo podaljšanje garancije na 5 let (U85DME) |





