Prenosnik HP EliteBook 6 G1a 16 R7-250/16GB/SSD 512GB/16”WUXGA 300/W11Pro
Prenosnik HP EliteBook 6 G1a 16 R7-250/16GB/SSD 512GB/16”WUXGA 300/W11Pro
AD4G8ET#BED
Izpolnite zahtevne potrebe poslovnih uporabnikov z računalnikom HP EliteBook 6 G1a z umetno inteligenco in diagonalo zaslona 40,6 cm (16 palcev).
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 40,64 cm (16,0”) WUXGA (1920 x 1200), nebleščeč, 300 nit, sRGB 62.5% |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 7 -250 (3,3 do 5,1 GHz) 16MB L3, 8 jeder/16 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 1x prosta reža do 64GB |
| SSD pogon | 512 GB PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | AMD Radeon Radeon Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA priporočamo HP Docking Station Thunderbolt 4 100W G6 |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 2x USB-A 5Gpbs, 1x HDMI 2.1, 1 x RJ45, 1x kombiniran stereo izhod/mikrofon vhod |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | HP standardna tipkovnica z numerično tipkovnico, odporna proti razlitju, osvetljena, tipkovnica Durakey |
| Zvočniki in kamera | Poly Studio, dva stereo zvočnika z diskretnimi ojačevalniki, vgrajena mikrofona z dvojnim poljem, kamera 5 MP |
| Brezžične povezave | Realtek 8852CE Wi-Fi 6E, Bluetooth® 5.3 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3 celični 56 Wh, 65 W USB-C |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 35,94 x 1,9 x 25,1 cm |
| Teža | 2,01 kg |
| Ohišje | Šasija iz CNC obdelane magnezijeve zlitine |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 (tudi baterija) možnost podaljšanja garancije na 5 let (U85DME) |





