Prenosnik HP 255R G10 Ryzen 7 / 16GB / 512GB SSD / 15,6″ FHD IPS / Windows 11 Home (črn)
Prenosnik HP 255R G10 Ryzen 7 / 16GB / 512GB SSD / 15,6″ FHD IPS / Windows 11 Home (črn)
NB15HP00105-1
Prenosnik ponuja veliko količino pomnilnika in hiter SSD disk, kar omogoča hitro nalaganje aplikacij ter stabilno delovanje sistema. Integrirana grafika AMD Radeon poskrbi za gladko prikazovanje multimedijskih vsebin, sodobna povezljivost pa omogoča enostavno vključitev v poslovno ali domače delovno okolje. HP 255R je zato odlična izbira za podjetja, študente in napredne uporabnike, ki potrebujejo zmogljivo, zanesljivo in cenovno uravnoteženo napravo.
Procesor AMD Ryzen 7 7735U 2.7 GHz (do 4.75 GHz, predpomnilnik 16 MB)
Zaslon 15,6″ (39,6 cm) FHD IPS (1920 x 1080)
Pomnilnik 16GB, 512GB NVMe SSD disk
Integrirana grafična kartica AMD Radeon 680M
Operacijski sistem Windows 11 Home
Lastnosti:
- DDR5 (dve reži)
- stereo zvočnika, 720p HD spletna kamera + mikrofon
- Intel Wi-Fi 6E AX211 (2×2) + Bluetooth 5.3
- touchpad, numerična tipkovnica
Vmesniki:
- 1x USB Type-C 10Gb/s (PD, DisplayPort 1.4)
- 2x USB Type-A 5 Gb/s
- 1x LAN RJ45
- 1x HDMI 1.4b
- 1x 3.5mm audio combo
Dimenzije: 35,98 × 23,6 × 1,17 cm
Teža: 1,66 kg
Garancija: 1 leto
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Diagonala zaslona | 15,6″ (39,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Opis procesorja | AMD Ryzen 7 – 7735U 2.70GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | AMD Radeon 680M |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |





