Prenosnik HP 255R G10 R5-7535U/16GB/SSD 512GB/15,6”FHD IPS/DOS
Prenosnik HP 255R G10 R5-7535U/16GB/SSD 512GB/15,6”FHD IPS/DOS
AD1U9ET#BED
Prenosni računalnik HP 255R z diagonalo zaslona 39,62 cm (15,6 palca G10 ) v tankem in lahkem oblikovanju, ki ga lahko vzamete kamor koli greste, ponuja ključne funkcije, pripravljene za poslovanje. Ta prenosni računalnik je z zmogljivim procesorjem AMD, izjemno hitrim pomnilnikom DDR5 in možnostmi shrambe izdelan za storilnost. Vse to pa vam je na voljo po ugodni ceni.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6”) FHD IPS (1920 x 1080), nebleščeč, 300 nit |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 5 -7535U (2,9 – 4,5 GHz), 16MB, 6 jeder, 12 niti |
| Operacijski sistem | FreeDOS 3.0 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 4800 MHz (1x 16GB), 1x prosta reža |
| SSD pogon | 512 GB PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana AMD Radeon 660M |
| Tip prenosnika | Osnovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | NE |
| Barva | Srebrna Turbo Silver |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x USB-C 3.1, 1x HDMI 1.4b, 2x USB 3.2 G1, 1x kombiniran 3,5mm audio |
| Čitalec kartic | brez |
| Tipkovnica in miška | SLO tipkovnica, ločena številčnica, touchpad z dvema ločenima tipkama |
| Zvočniki in kamera | stereo zvočnika, 720p HD kamera, mikrofon |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.4 |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3 celična 41 Wh, 45 W Smart AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 35,98 x 1,17 (spredaj) x 23,6 cm |
| Teža | od 1,66 kg, odvisno od konfiguracije |
| Ohišje | plastično |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 |





