Prenosnik HP 17-cp3178ng Ryzen 7 / 16GB / 512GB SSD / 17,3″ FHD IPS / Windows 11 Home (srebrn)
Prenosnik HP 17-cp3178ng Ryzen 7 / 16GB / 512GB SSD / 17,3″ FHD IPS / Windows 11 Home (srebrn)
NB17HP000016-1
Prenosnik združuje sodoben dizajn, stabilno delovanje in praktičnost za vsakodnevne digitalne naloge. Zaradi uravnotežene zasnove je primeren za podjetja, študente in uporabnike, ki iščejo zanesljivo napravo za delo, komunikacijo in osnovno ustvarjanje vsebin. HP 17-cp3178ng predstavlja praktično rešitev za vse, ki želijo večji zaslon in stabilno platformo za vsakodnevno produktivnost.
Procesor AMD Ryzen 7 7730U 2 GHz (do 4.5 GHz, predpomnilnik 16 MB)
Zaslon 17,3” (43,9 cm) (1920 x 1080) IPS, 300nits
Pomnilnik 16GB, 512GB NVMe SSD disk
Integrirana grafična kartica AMD Radeon Graphics
Operacijski sistem Windows 11 Home
Lastnosti:
- DDR4-3200 (dve reži, zasedeni)
- stereo zvočnika, spletna kamera + mikrofon
- Wi-Fi 6 (802.11ax) + Bluetooth 5.4
- touchpad, numerična tipkovnica
Vmesniki:
- 1x HDMI 1.4b
- 2x USB Type-A USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- 1x USB Type-C USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
- 1x 3.5mm audio
Baterija: 3-celična Li-ion 41Wh
Dimenzije: 40,07 x 25,78 x 1,99 cm
Teža: 2,08 kg
Garancija: 1 leto
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Diagonala zaslona | 17,3” (43,9 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Opis procesorja | AMD RYZEN 7-7730U 2.00 GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | AMD Radeon |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |





