Prenosnik HP 17-cn4159ng Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 17,3″ FHD IPS / Windows 11 Home (srebrn)
Prenosnik HP 17-cn4159ng Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 17,3″ FHD IPS / Windows 11 Home (srebrn)
NB17HP000015-1
Prenosnik združuje sodoben dizajn, stabilno delovanje in praktičnost za vsakodnevne digitalne naloge. Zaradi uravnotežene zasnove je primeren za podjetja, študente in uporabnike, ki iščejo zanesljivo napravo za delo, komunikacijo in osnovno ustvarjanje vsebin. HP 17-cn4159ng predstavlja praktično rešitev za vse, ki želijo večji zaslon in stabilno platformo za vsakodnevno produktivnost.
Procesor Intel Core 5 120U 1.4 GHz (do 5 GHz, predpomnilnik 12MB)
Zaslon 17,3” (43,9 cm) (1920 x 1080) IPS, 300nits
Pomnilnik 16GB, 512GB NVMe SSD disk
Integrirana grafična kartica
Operacijski sistem Windows 11 Home
Lastnosti:
- DDR4-3200 (dve reži, zasedeni)
- stereo zvočnika, FHD spletna kamera + mikrofon
- Wi-Fi 6 (802.11ax) + Bluetooth 5.4
- touchpad, numerična tipkovnica
Vmesniki:
- 1x HDMI 1.4b
- 2x USB Type-A USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- 1x USB Type-C USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
- 1x 3.5mm audio
Baterija: 3-celična Li-ion 41Wh
Dimenzije: 40,07 x 25,78 x 1,99 cm
Teža: 2,08 kg
Garancija: 1 leto
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Diagonala zaslona | 17,3” (43,9 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel Core 5 |
| Opis procesorja | Intel Core 5 120U 1.4GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |





