Prenosnik ACER PHN16-73-96ZG Ultra 9 275HX/32GB/SSD 1TB/16” WQXGA 240Hz/RTX 5070 Ti 12GB/NoOS/AI
Prenosnik ACER PHN16-73-96ZG Ultra 9 275HX/32GB/SSD 1TB/16” WQXGA 240Hz/RTX 5070 Ti 12GB/NoOS/AI
NH.QX4EX.009
Prenosni računalnik Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73-96ZG je vrhunska izbira za zahtevne uporabnike, ki potrebujejo izjemno zmogljivost, napredno grafiko in popolno prilagodljivost sistema. Opremljen je z najnovejšim procesorjem Intel Core Ultra 9 275HX, ki v kombinaciji z 32 GB delovnega pomnilnika zagotavlja brezhibno delovanje tudi pri najzahtevnejših opravilih, kot so igranje najnovejših iger, 3D modeliranje ali profesionalna obdelava videoposnetkov.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 40,64 cm (16,0”) Acer ComfyView™ WQXGA IPS 240 Hz display with LED backlight (nonglare) 2560 x 1600 16:10 |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 -275HX (2,1 – 5,4 GHz) 36MB 24 jedr: 8 P-jedr in 16 E-jedr/24 Threads/NPU Intel AI Boost (up to 13 TOPS) |
| Operacijski sistem | Linux (eShell) |
| Velikost pomnilnika | 32 GB DDR5 (2x16GB) 6400MHz, Up to 64 GB DDR5 RAM (2x 32 GB soDIMM) |
| SSD pogon | 1 TB M.2 NVMe PCIe Gen4 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | nVidia GeForce RTX 5070 Ti 12GB GDDR7 VRAM |
| Tip prenosnika | Gaming |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | NE |
| Barva | Črna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x HDMI 2.1, Displayport via USB Type-C, Thunderbolt 4 (via USB Type-C), 5x USB 3.2 (2x Type C- Gen2, 1x Type A Gen1, 2x Type A-Gen2 (1x with Power Off USB Charging), RJ-45, 1x 3.5 mm speaker/headphone/lineout (supports headsets with integrated microphone) |
| Čitalec kartic | microSD |
| Tipkovnica in miška | osvetljena (4 Zone RGB), slovenska z numerično tipkovnico, Multi-Gesture TouchPad |
| Zvočniki in kamera | two built-in stereo speakers, three built-in microphones, FHD IR Webcam DTS® X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction |
| Brezžične povezave | LAN Killer Gigabit Ethernet E3100G, Wireless LAN Intel Wi-Fi 6E (802.11 ax), Bluetooth 5.3 |
| Baterija in napajanje | Li-ion 4-celična 90 Wh p to 5 hours (based on video playback test results), 3-pin 330 W AC adapter |
| Varnost | Kensington reža za varnostno ključavnico, Trusted Platform Module (TPM) |
| Mere (Š x V x G) | 356,78 x 275,5 x 26,75 mm |
| Teža | 2,7 kg |
| Ohišje | aluminij/plastika |
| Garancija v mesecih | 48 za fizične osebe in za pravne osebe (baterija 12 mesecev) |


