Prenosni računalnik ACER Aspire A17-51M-77KD Intel Core 7 150U/16GB/SSD/512GB/17.3”FHD/IPS/W11
Prenosni računalnik ACER Aspire A17-51M-77KD Intel Core 7 150U/16GB/SSD/512GB/17.3”FHD/IPS/W11
NX.KZZEX.004
Acer Aspire A17-51M-77KD je zmogljiv prenosni računalnik z velikim 17,3-palčnim Full HD IPS zaslonom, ki zagotavlja ostro sliko in široke vidne kote – idealno za delo, študij ali zabavo. Poganja ga najnovejši Intel Core 7 150U procesor z do 10 jedri in frekvenco do 5,4 GHz, kar v kombinaciji s 16 GB DDR5 RAM-a omogoča tekoče večopravilno delovanje. Shranjevanje podatkov je hitro in zanesljivo zahvaljujoč 512 GB NVMe SSD disku.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 43,9 cm (17,3”) Acer ComfyView Full HD IPS Display with LED-Backlight (non-glare) 1920 x 1080 16:9 |
| Vrsta procesorja | Intel Core 7 150U 1.8 GHz base clock (Up to 5.4 GHz) 12MB, 2P+8E cores, 12 Threads |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 RAM Onboard (not replaceable or expanda |
| SSD pogon | 512 GB PCIe Gen4 NVMe SSD |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Tip prenosnika | Osnovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | NE |
| Barva | Siva |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 1x HDMI 2.1, 1x Displayport via USB Type-C, Thunderbolt™ 4 (via USB Type-C) 2x (2x Type-A Gen 1 (1x with Power-Off USB Charging)),1x USB 4.0 (Type-C) |
| Čitalec kartic | brez |
| Tipkovnica in miška | slovenska osvetljena z numerično tipkovnico, sledilna ploščica |
| Zvočniki in kamera | 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), FHD Webcam |
| Brezžične povezave | Wireless LAN Intel Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.1 |
| Optična enota | brez |
| Baterija in napajanje | Li-Ion (3 cells / 50 Wh) Up to 8.5 hours, 65W AC adapter |
| Varnost | Kensington lock |
| Mere (Š x V x G) | 402.1 x 256.5 x 17.99 mm (W x D x H) |
| Teža | 2,09 kg |
| Ohišje | plastično |
| Garancija v mesecih | 24 za fizične osebe, 24 za pravne osebe (baterija 12 mesecev), možnost podaljšanja na 36 ali 48 mesecev |





