PHANTEKS NV7 TEMPERED GLASS D-RGB LED ATX belo ohišje
PHANTEKS NV7 TEMPERED GLASS D-RGB LED ATX belo ohišje
PH-NV723TG_DMW01
PHANTEKS NV7 belo ohišje s steklenim panelom in D-RGB LED osvetlitvijo. Podpora za velike plošče, številne priključke, ventilatorje in radiatorje. Primeren tudi za visoke hladilnike in dolge grafične kartice. Vključuje tudi protiprašne filtre in RGB krmilnik.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip ohišja | Big tower |
| Plošče | ATX / mATX / Mini ITX / E-ATX (do 277 mm) |
| Barva | bela |
| Napajalnik | brez |
| Prostor za pogone | 3.5″ ×2 notranji; 2.5″ ×6 notranji |
| Sprednji priključki | 1× USB 3.2 Gen2 Type-C, 2× USB 3.0, D-RGB color/mode/speed/channel tipke, Power tipka, Audio set |
| Ventilator | stransko: 4× 120 mm (opcijsko); zadaj: 2× 120 mm (opcijsko); zgoraj: 3× 120 mm (opcijsko); spodaj: 3× 120/140 mm (opcijsko) |
| Radiator | stransko: 120/140/240/280/360 mm; zadaj: 240 mm; zgoraj: 120/240/280/360 mm; spodaj: 120/240/280/360 mm (vse opcijsko) |
| Dimenzije | 532 × 253 × 586 mm |
| Teža | 16,9 kg |
| Dodatno | ASUS AURA SYNC, MSI Mystic Light Sync, GIGABYTE RGB Fusion 2.0, ASROCK Polychrome Sync, RAZER Chroma, CPU hladilnik do 185 mm, GPU do 450 mm, magnetni protiprašni filtri, RGB krmilnik vključen |





