PCPLUS Gamer Ryzen 5 8400F 16GB 1TB RTX 5060 8GB gaming namizni računalnik
PCPLUS Gamer Ryzen 5 8400F 16GB 1TB RTX 5060 8GB gaming namizni računalnik
148339
Predstavljamo vam PCplus GAMER z najnovejšimi komponentami, s katerim bo vaše igranje zasijalo v vsej svoji slavi. Srce je zmogljiv šestjedrni procesor AMD Ryzen 5 8400F, ki vas popeljal v nove svetove in dimenzije igranja.
| Procesor: | AMD Ryzen 5 8400F 4,2/4,7GHz, 6 jeder/12 niti |
|---|---|
| Osnovna plošča: | B650M ASUS/ASRock |
| Pomnilnik: | 16GB 6000MT/s DDR5, Kingston ali G.skill, 1 prosta reža |
| Kapaciteta diska: | 1 TB NVMe PCIe 4.0 SSD, Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 |
| Mrežna kartica: | Realtek 2.5Gb |
| Priključki: | Zadaj plošča: 2x USB 3.2 Type-A 4x USB 2.0 1x Realtek 2.5Gb Ethernet 3x Avdio priključki 1x PS/2 kombiniran priključek za tipkovnico/miško Grafična kartica: Spredaj: |
| Napajalnik: | 800W 80PLUS Gold |
| Ohišje: | ANTEC Midi ATX, RGB, okno |
| Operacijski sistem: | brez |
| Certifikati: | CE, 80Plus Gold |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 345 x 207 x 451 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |





