PCplus Gamer Ryzen 5 5500 16GB 1TB NVMe SSD GeForce RTX 3050 6GB Windows 11 gaming namizni računalnik
PCplus Gamer Ryzen 5 5500 16GB 1TB NVMe SSD GeForce RTX 3050 6GB Windows 11 gaming namizni računalnik
146267
PCplus Gamer gaming namizni računalnik je popolna kombinacija moči, zmogljivosti in zabave za ljubitelje iger. Opremljen je z osnovno ploščo ASUS A520M PRIME, ki zagotavlja stabilnost in zanesljivost delovanja. Procesor AMD Ryzen 5 5500 je pravi zmogljivostni motor, ki bo poganjal vse najnovejše igre in aplikacije. Pomnilnik 16GB DDR4 s hitrostjo 3200 MHz omogoča hitro in tekoče delovanje sistema, medtem ko SSD 1 TB M.2 PCIE NVMe poskrbi za bliskovito hitro nalaganje iger in vseh potrebnih datotek.
| Procesor: | AMD Ryzen 5 5500 3,6GHz/4,2GHz Wraith Stealth hladilnik |
|---|---|
| Osnovna plošča: | ASUS A520M Prime |
| Pomnilnik: | 16GB 3200 MHz DDR4 |
| Kapaciteta diska: | 1 TB M.2 PCIe NVMe |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | GeForce RTX 3050 6 GB GDDR6 |
| Mrežna kartica: | 2,5 Gb Ethernet |
| Priključki: | Zadaj plošča: 4x USB 3.2 2x USB 2.0 1x LAN 3x Audio 1x PS/2 tipkovnica/miška Grafična kartica: Spredaj: |
| Napajalnik: | 400W 80 Plus Bronze |
| Ohišje: | midi ATX |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home slovenski/angleški (izbira uporabnika ob prvem zagonu) |
| Certifikati: | CE, 80 Plus Bronze |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 358 x 207 x 451 mm |





