PCPLUS Gamer Ryzen 5 5500 16GB 1TB SSD RTX 5060 8GB Windows 11 Home gaming namizni računalnik
PCPLUS Gamer Ryzen 5 5500 16GB 1TB SSD RTX 5060 8GB Windows 11 Home gaming namizni računalnik
148062
Predstavljamo računalnik, namenjen za igranje iger v nižjih in srednjih prodrobnostih. Srce računalnika je šestjedrni AMD Ryzen 5 5500. Procesor deluje v povezavi s 16 GB DDR4 KINGSTON/G. Skill pomnilnika. Za bliskovit zagon sistema, iger in vseh podatkov je tukaj izjemno hitri 1 TB SSD KINGSTON M.2 PCIe 4.0 NVMe, s katerim boste dosegli nov vrh hitrosti in učinkovitosti v shranjevanju podatkov.
Vrhunec vsakega gaming sistema je grafična kartica, ki bo vašo gaming izkušnjo prinesla na novo raven. Vgrajena je zmogljiva kartica GeForce RTX 5060 z 8 GB GDDR7 pomnilnika. Vse poteze, detajle in barve boste lahko doživeli tako, kot si zaslužite.
| Procesor: | AMD Ryzen 5 5500 3,6GHz/4,2GHz, 6 jeder/12 niti |
|---|---|
| Osnovna plošča: | AMD B550 |
| Pomnilnik: | 16GB (1x16GB) 3200 MT/s DDR4, KINGSTON ali G.Skill, 1 prosta reža |
| Kapaciteta diska: | 1TB NVMe PCIe 4.0 SSD, Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 |
| Mrežna kartica: | 1 Gb Ethernet |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1 |
| Priključki: | Spredaj: 2x USB 2.0 1x USB 3.0 1x mikrofon/slušalke Grafična kartica: Zadaj: |
| Napajalnik: | 800W 80Plus Gold |
| Ohišje: | ANTEC Midi ATX, RGB, okno |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home slovenski/angleški (izbira uporabnika ob prvem zagonu) |
| Dodatno: | |
| Certifikati: | CE, 80Plus Gold |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 345 x 207 x 451 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |





