PCPLUS e-office i7 14700 16GB DDR4 1TB SSD Windows 11 Pro namizni računalnik
PCPLUS e-office i7 14700 16GB DDR4 1TB SSD Windows 11 Pro namizni računalnik
147895
Osebni računalnik PCplus e-office z Intel Core i7 procesorjem je namenjen za pisarniško uporabo doma ali v podjetju. Sestavljen je iz kakovostnih komponent priznanih svetovnih proizvajalcev ter je CE certificiran s strani Slovenskega inštituta za kakovost. Kot dokaz učinkovitega delovanja nižje porabe električne energije nosi tudi mednarodni znak Energy Star.
| Procesor: | Intel Core i7-14700 2,1 / 5,4Ghz, 20 jeder/28 niti |
|---|---|
| Osnovna plošča: | H610M |
| Pomnilnik: | 16GB 3200MT/s DDR4, Kingston ali G.Skill |
| Kapaciteta diska: | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0, Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Zvočniki: | brez |
| Priključki: | Spredaj ohišje: 1x USB 3.0 1x USB 2.0 mikrofon slušalke Zadaj plošča: Grafična kartica: |
| Napajalnik: | 400W 80Plus Bronze |
| Ohišje: | Micro ATX |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Certifikati: | CE, 80Plus Bronze |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 180 x 355 x 365 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |





