PCPLUS e-machine i5-12400 16GB 1TB namizni računalnik
PCPLUS e-machine i5-12400 16GB 1TB namizni računalnik
148004
PCplus e-machine namizni računalnik je narejen za domačo in pisarniško rabo. Osrednji del je 6 jedrni Intel Core i5-12400 procesor za pisarniška in vsakdanja opravila.
Za gladko sočasno delovanje več programov poskrbi 16 GB DDR4 pomnilnika. Vgrajen je 1 TB Kingston NVMe SSD za bliskovit zagon sistema in pisarniških programov.
Računalnik je pripravljen na priklop vse vaše opreme. Na zadnji strani se nahajajo VGA, HDMI in DisplayPort za priklop monitorjev, na sprednji sta dva običajna USB priključka.
| Procesor: | Intel Core i5-12400 2,5/4,4GHz, 6 jeder, 12 niti |
|---|---|
| Osnovna plošča: | H610 ASUS/ASRock |
| Pomnilnik: | 16 GB DDR4 3200MHz (1 prosta reža), Kingston ali G.skill |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD NVMe M.2 Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Integrirana Intel Graphics |
| Mrežna kartica: | gigabit Ethernet |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1 |
| Priključki: | spredaj ohišje: 2x USB 3.0 Audio zadaj plošča: |
| Napajalnik: | 400 W 80Plus Bronze |
| Ohišje: | micro ATX |
| Operacijski sistem: | brez |
| Certifikati: | CE, 80Plus Bronze |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 370 x 175 x 415 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |





