PCPLUS e-machine Core Ultra 7 265K 32GB 1TB SSD Windows 11 Home tipkovnica miška namizni računalnik
PCPLUS e-machine Core Ultra 7 265K 32GB 1TB SSD Windows 11 Home tipkovnica miška namizni računalnik
148444
Osrednji del je zelo zmogljiv 8+12 jedrni Intel Core Ultra 7 265K procesor, ki ima dodan tudi NPU čip za pospeševanje AI aplikacij z zmogljivostjo 13 TOPS.
S tem računalnikom boste postali mojster večopravilnosti! Za gladko sočasno delovanje več programov poskrbi 32 GB kakovostnega DDR5 pomnilnika. Vgrajen je 1 TB Kingston NVMe SSD za bliskovit zagon sistema in pisarniških programov.
| Procesor: | INTEL Core Ultra 7 265K 3,9/5,5GHz, 8 (+12 efficient) jeder, 20 niti, dodaten AI čip: 13 TOPS |
|---|---|
| Osnovna plošča: | H860M ASRock/ASUS |
| Pomnilnik: | 32 GB DDR5 5600MHz (1 prosta reža), Kingston ali G.skill |
| Kapaciteta diska: | SSD 1TB NVMe M.2 Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Integrirana Intel Graphics |
| Mrežna kartica: | 2,5Gb Ethernet |
| Zvočna kartica: | 7.1 CH HD |
| Priključki: | spredaj ohišje: 1x USB Type-C 2x USB 3.0 2x USB 3.0 čitalec kartic Audio zadaj plošča: |
| Napajalnik: | 400 W 80Plus Bronze |
| Ohišje: | micro ATX |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home slovenski/angleški (izbira uporabnika ob prvem zagonu) |
| Dodatno: | priložena slovenska tipkovnica in miška |
| Certifikati: | CE, 80PLUS Bronze |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 370 x 175 x 415 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |





