PCPLUS Dream Machine Core i7 14700F 32GB 2TB SSD RTX 5070 12GB Windows 11 Home gaming namizni računalnik
PCPLUS Dream Machine Core i7 14700F 32GB 2TB SSD RTX 5070 12GB Windows 11 Home gaming namizni računalnik
147741
Ste pripravljeni na odlično gaming izkušnjo? Predstavljamo vam PCplus Dream machine gaming računalnik, namenjen zahtevnim igralcem in je narejen za igranje v višjih loč ljivostih in podrobnostih.
Srce je zmogljiv procesor semjedrni Intel Core i7-14700F, za hlajenje je poskrbljeno z dodatnim hladilnikom s 120mm ventilatorjem be Quiet!/Antec za tiho in hladno delovanje.
| Procesor: | INTEL Core i7-14700F 2,1/5,4GHz |
|---|---|
| Osnovna plošča: | ASUS B760 TUF Gaming |
| Pomnilnik: | 32GB (2x16GB) 6000 MT/s DDR5, KINGSTON ali G.Skill, 2 prosti reži |
| Kapaciteta diska: | 2TB NVMe PCIe 4.0 SSD, Kingston 6000/5000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 |
| Mrežna kartica: | 2,5 Gb Ethernet, TUF LANGuard |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1 24-Bit/192 kHz, Premium audio kondenzatorji |
| Priključki: | Spredaj: 2x USB3.2 Gen 1 Type-A Mikrofon, slušalke Zadaj plošča: Grafična kartica: |
| Napajalnik: | 800W 80Plus Gold |
| Ohišje: | ASUS Micro ATX, RGB, okno |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home slovenski/angleški (izbira uporabnika ob prvem zagonu) |
| Dodatno: | |
| Certifikati: | CE, 80Plus Gold |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 220 x 430x 465 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |





