NAS strežnik za 8 diskov, 32GB ram, “,5GB mreža, 2x TB4
NAS strežnik za 8 diskov, 32GB ram, “,5GB mreža, 2x TB4
TVS-h874T-i7-32G
Thunderbolt™ 4 NAS. Zasnovan za ustvarjalce in majhne studie
Povsem nov Thunderbolt™ 4 NAS je odličen pomočnik za vaše ustvarjalne talente. TVS-h874T, ki prihaja z zmogljivim 16-jedrnim procesorjem Intel® Core™ i9 / i7 12-jedrnim procesorjem, poveča vašo produktivnost, saj vam omogoča nemoteno in sočasno delo v vaši ekipi z video projekti 4K. TVS-h874T NAS, usmerjen v ustvarjalce, ki temelji na ZFS, zagotavlja dobro organizirane poteke dela za sodelovanje in razširljivost strojne opreme (kot je nadgradljiva povezljivost 25 GbE in 64 GB RAM), da rastete z vašim poslom in navdihom.
| Operacijski sistem | QTS 5.1.0 |
| Procesor | Intel® Core™ i7 12-jedrni (8P+4E) / 20-nitni, 64-bit x86, Intel® UHD Graphics 770 |
| Pomnilnik (RAM) | 32 GB SODIMM DDR4 (2×16 GB); opcijsko do 64 GB (2×32 GB) |
| Ležišča za diske | 8 x 3,5″ ali 2,5″ SATA, podpora za hot swap |
| M.2 reža | 2 x M.2 2280 PCIe Gen 4 x4 |
| Mreža | 2 x 2.5G/1G/100M/10M Ethernet |
| Thunderbolt | 2 x Thunderbolt™ 4 |
| PCIe reža | PCIe Gen 4 x16 in PCIe Gen 4 x4 |
| USB priključki | 1 x USB Type-C 3.2 Gen 2 (10 Gbps), 2 x USB Type-A 3.2 Gen 2 (10 Gbps) |
| HDMI izhod | 1 x HDMI 1.4b (do 4096 x 2160 @ 30 Hz) |
| Dimenzije (V׊×G) | 188.2 × 329.3 × 280.8 mm |
QNAP Gmbh 47877 Karl-Arnold-Straße 26 DE astincaseanu@qnap,com