ATEN množilnik SVGA 4mon-1pc 350mhz VS94A
ATEN množilnik SVGA 4mon-1pc 350mhz VS94A
VS94A-A7-G
VS94A je video razdelilnik, ki ne le podvoji video signal iz katerega koli VGA, XGA, SVGA, UXGA ali multisync monitorja na štiri izhode, temveč tudi ojača video signal na razdalji do 30 metrov. VS94A je kaskadno povezan za podporo do 64 zaslonov in ponuja pasovno širino do 350 MHz, zato je idealen za oddajanje in izboljšanje video informacij javnosti, spremljanje delovnega okolja z varnih lokacij ali zagotavljanje vrhunskega videa za usposabljanje v podjetju ali učilnici.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip naprave | Množilnik SVGA signala iz enega računalnika na 4 analogne zaslone |
| Pasovna širina | VGA 350 MHz |
| Funkcija | Ojačevalec za prenos signala na razdalje do 65 m |
| Vhodi / Izhodi | 1× HDB-15 moški video vhod, 4× HDB-15 ženski video izhod |
| Možna vezava | Več zaporednih naprav |
| Podprti zasloni | SVGA, VGA in multisync |
| Ločljivost | Do 1920 × 1440 @ 60 Hz |
| Ohišje | Kovinsko |





