ATEN množilnik SVGA 2mon-1pc 350mhz VS92A
ATEN množilnik SVGA 2mon-1pc 350mhz VS92A
VS92A-A7-G
Aten množilnik SVGA VS92A signal iz enega računalnika na dva analogna zaslona, 1 HDB-15 moški video vhod na 2 HDB-15 ženski video izhod.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip naprave | Množilnik SVGA signala iz enega računalnika na dva analogna zaslona |
| Funkcija | Ojačevalec za prenos signala na razdalje do 65 m |
| Vhodi / Izhodi | 1× HDB-15 moški video vhod, 2× HDB-15 ženski video izhod |
| Možna vezava | Več zaporednih naprav |
| Podprti zasloni | SVGA, VGA in multisync |
| Ločljivost | Do 1920×1440 pri 60 Hz |
| Ohišje | Kovinsko |
| Paket vsebuje | 1× ATEN množilnik SVGA 2mon-1pc 350 MHz VS92A, 1× Napajalnik, 1× Navodila |





