ATEN množilnik HDMI rack 8×1 4K VS0108HB
ATEN množilnik HDMI rack 8×1 4K VS0108HB
VS0108HB-AT-G
Množilnik HDMI signala ATEN VS0108HB True 4K je popolna rešitev za situacije, ki zahtevajo prikaz enega vira 4K videa na več zaslonih hkrati. Množilnik podpira priklop do osmih zaslonov z ločljivostjo do 4K.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip naprave | HDMI množilnik 1×8 |
| Video vhod | 1× HDMI tip-A ženski, impedanca 100 Ω, max. dolžina kabla 5 m (4K@60Hz 4:4:4) |
| Video izhod | 8× HDMI tip-A ženski, impedanca 100 Ω, max. dolžina kabla 10 m (4K@60Hz 4:4:4) |
| Podatkovna prepustnost | 18 Gbps (6 Gbps na pas) |
| Pixel Frequency | 600 MHz |
| Standard | HDMI 2.0 (3D, Deep Color, 4K), HDCP 2.2 združljiv |
| Najvišja ločljivost | 4096×2160 / 3840×2160 @ 60Hz (4:4:4) |
| Upravljanje | RS-232: 1× DB9 ženski (19200 Baud, 8 Data Bits, 1 Stop Bit, brez paritete in nadzora pretoka) |
| EDID nastavitve | 1× EDID stikalo: Privzeto / Port 1 / Auto / Switch |
| Dodatni priključki | 1× DC Jack za napajanje |
| Poraba energije | DC 5V, 11.95 W |
| Delovna temperatura | 0°C – 40°C |
| Temperatura skladiščenja | -20°C – 60°C |
| Vlažnost | 0% – 80% brez kondenza |
| Paket vsebuje | 1× HDMI množilnik, 1× Napajalnik, 1× Kit za montažo v kabinet, 1× Navodila za uporabo |





