ATEN množilnik HDMI 4×1 4K VS184A
ATEN množilnik HDMI 4×1 4K VS184A
VS184A-A7-G
Aten množilnik HDMI VS184A 4K, 1x HDMI ženski video vhod, 4x HDMI ženski video izhod.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip naprave | Množilnik HDMI signala |
| Vhodi / Izhodi | 1× HDMI ženski video vhod, 4× HDMI ženski video izhod |
| Podpora avdia | Dolby True HD in DTS HD Master Audio |
| Ločljivost | Do 4K2K (4096×2160) ali 1920×1200 VGA, do 60 Hz |
| Tehnologija EDID | EDID Expert z 14 konfiguracijami |
| Kompatibilnost | HDMI (DeepColor, 4K2K), HDCP, DDC, 3D |
| Podatkovna prepustnost | 10,2 Gbps (3,4 Gbps Per Lane) |
| Ojačitev signala | Do 15 m (24 AWG) |
| Največja dolžina kabla od izvora do množilnika | 1,8 m |
| Ohišje | Kovinsko |
| Napajanje | DC 5,3 V, 4,6 W |
| Paket vsebuje | 1× HDMI množilnik, 1× Napajalni adapter, 1× HDMI kabel, 1× Navodila za uporabo |





