ATEN množilnik HDMI rack 10×1 4K VS0110HA
ATEN množilnik HDMI rack 10×1 4K VS0110HA
VS0110HA-AT-G
Množilnik HDMI signala ATEN je popolna rešitev za situacije, ki zahtevajo prikaz enega vira 4K videa na več zaslonih hkrati. Množilnik podpira priklop do deset zaslonov z ločljivostjo do 4K.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip naprave | HDMI množilnik |
| Video vhod | 1× HDMI tip-A ženski, impedanca 100 Ω, max dolžina kabla 5 m (4K ločljivost) |
| Video izhod | 10× HDMI tip-A ženski, impedanca 100 Ω, max dolžina kabla 10 m (4K ločljivost) |
| Video specifikacije | Podatkovna prepustnost: 10,2 Gbps (3,4 Gbps na pas), Pixel Frequency max 340 MHz, HDMI 1.4 (3D, Deep Color, 4K), HDCP 1.4 združljiv |
| Najvišja ločljivost | 4096×2160 / 3840×2160 @ 60 Hz (4:2:0); 4096×2160 / 3840×2160 @ 30 Hz (4:4:4) |
| Upravljanje | RS-232: 1× DB9 ženski (Baud Rate 19200, Data Bits 8, Stop Bits 1, Parity: No, Flow Control: No) |
| EDID nastavitve | 1× EDID stikalo; način: Privzeto (1080p) / Port 1 / Auto |
| Preostali priključki | 1× DC Jack (napajanje), 1× USB mikro-B (nadgradnja FW) |
| Poraba energije | DC 5 V, 4,34 W |
| Delovna temperatura | 0°C – 50°C |
| Temperatura skladiščenja | -20°C – 60°C |
| Vlažnost | 0% – 80%, brez kondenza |
| Paket vsebuje | 1× HDMI množilnik, 1× Napajalnik, 1× Kit za montažo v kabinet, 1× Navodila za uporabo |





