Mikrotik wAP ac LTE6 dostopna točka
Mikrotik wAP ac LTE6 dostopna točka
RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE6
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | ARM 32-bitni |
| Procesor | IPQ-4018 |
| Število jeder procesorja | 4 |
| Nazivna frekvenca procesorja | 716 MHz |
| Preklopite model čipa | IPQ-4018 |
| Licenca RouterOS | 4 |
| Operacijski sistem | RouterOS |
| Velikost RAM-a | 128 MB |
| Velikost shranjevanja | 16 MB |
| Vrsta shranjevanja | FLASH |
| MTBF | Približno 100’000 ur pri 25°C |
| Preizkušena temperatura okolja | -30°C do 60°C |
| Strojno pospeševanje IPsec | Ja |
| Število DC vhodov | 2 (priključek DC, PoE-IN) |
| Vhodna napetost vtičnice DC | 10-57 V |
| Največja poraba energije | 16 W |
| Največja poraba energije brez priključkov | 10 W |
| Vrsta hlajenja | Pasivno |
| PoE noter | 802.3af/at |
| PoE v vhodni napetosti | 18-57 V |
| Kategorija 2G | Razred12 |
| 2G pasovi | 2 (1900MHz) / 3 (1800MHz) / 5 (850MHz) / 8 (900MHz) |
| Kategorija 3G | R7 (21 Mbps navzdol, 5,76 Mbps navzgor) / R8 (42,2 Mbps navzdol, 5,76 Mbps navzgor) |
| 3G pasovi | 1 (2100MHz) / 2 (1900MHz) / 5 (850MHz) / 8 (900MHz) |
| Kategorija LTE | 6 (300 Mbit/s navzdol, 50 Mbit/s navzgor) |
| Pasovi LTE FDD | 1 (2100 MHz) / 2 (1900 MHz) / 3 (1800 MHz) / 7 (2600 MHz) / 8 (900 MHz) / 20 (800 MHz) / 5 (850 MHz) / 12 (700 MHz) / 17 (700 MHz) / 25 (1900 MHz) / 26 (850 MHz) |
| Pasovi LTE TDD | 38 (2600MHz) / 40 (2300MHz) / 39 (1900MHz) / 41n (2500MHz) |
| Največja brezžična hitrost prenosa podatkov 2,4 GHz | 300 Mbit/s |
| Brezžično 2,4 GHz število verig | 2 |
| Brezžični standardi 2,4 GHz | 802.11b/g/n |
| Dobiček antene dBi za 2,4 GHz | 2.5 |
| Brezžični model čipa 2,4 GHz | IPQ-4018 |
| Brezžična generacija 2,4 GHz | Wi-Fi 4 |
| Največja brezžična hitrost prenosa podatkov 5 GHz | 867 Mbit/s |
| Brezžično 5 GHz število verig | 2 |
| Brezžični standardi 5 GHz | 802.11a/n/ac |
| Dobiček antene dBi za 5 GHz | 2.5 |
| Brezžični model čipa 5 GHz | IPQ-4018 |
| Brezžična generacija 5 GHz | Wi-Fi 5 |
| 10/100/1000 Ethernet vrata | 2 |
| Število rež za SIM | 1 modem (Micro SIM) |
| MiniPCI-e reže | 1 |
| IP zaščita | IP54 |
| Paket vsebuje | 1x Dostopna točka wAP AC LTE, 1x Napajalnik, 1x PoE injektor, 1x Namizno stojalo, 1x Kit za montažo, 1x Navodila |





