Mikrotik usmerjevalnik RB750GR3
Mikrotik usmerjevalnik RB750GR3
RB750GR3
hEX je gigabitni usmerjevalnik Ethernet s petimi vrati, za mesta, kjer brezžična povezava ni potrebna. Naprava ima USB vrata v polni velikosti. Ta nova posodobljena različica hEX-a prinaša več izboljšav delovanja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | MMIPS |
| Procesor | MT7621A |
| Število jedr | 2 |
| Frekvenca procesorja | 880 MHz |
| Število niti | 4 |
| Licenca | RouterOS Level 4 |
| Dimenzije | 113 x 89 x 28 mm |
| RAM | 256 MB |
| Velikost pomnilnika FLASH | 16 MB |
| Temperatura delovanja | -40°C ~ 60°C |
| Število DC vhodov | 2 (DC vtič, PoE-IN) |
| PoE vhod | 8-30 V, pasivni PoE |
| DC vhodni priključek | 8-30 V (priložen napajalnik 24V 0.38A) |
| Največja poraba energije | 10 W |
| Največja poraba dodatnih priključkov | 5 W |
| Mrežni priključki | 5x 10/100/1000 RJ45 priključek |
| MikroSD reža | 1 (do 128 GB) |
| USB vmesnik | 1x USB tip-A (s podporo za 3G/4G modem ali dodaten pomnilnik) |
| Maksimalni tok USB | 1A |
| Dodatne funkcije | Senzor voltaže in temperature PCB, Mode gumb za izbiro načina, Reset gumb, piskač |
| Montaža | Možnost montaže na steno |
| Paket vsebuje | 1x Usmerjevalnik, 1x Napajalnik, 1x Navodila |





