Mikrotik NET ROUTER/SWITCH 24PORT CRS326-24G-2S RM
Mikrotik NET ROUTER/SWITCH 24PORT CRS326-24G-2S RM
CRS326-24G-2S+RM
Mikrotik CRS326-24G-2S+RM: 24-portno Layer Giga stikalo z 2x SFP+ kletko, 1U rackmount ohišje, dvojni zagon “Dual boot” med RouterOS in SwitchOS, podpora za 1,25 Gb in 10 Gb SFP(+) module. Idealno za srednje velika podjetja.
Ima funkcijo “dvojnega zagona”, ki vam omogoča, da izberete, kateri operacijski sistem najraje uporabljate, RouterOS ali SwOS. Če želite imeti poenostavljeno stikalo samo za OS z več posebnimi funkcijami, uporabite SwOS. Če ste navajeni na Winbox in bi radi uporabljali usmerjanje in druge funkcije nivoja 3 v nekaterih pristaniščih vašega CRS, zaženite in uporabljajte RouterOS. Želeni operacijski sistem lahko izberete v RouterOS-u, SwOS-u ali v nastavitvah RouterBOOT loader.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Oznaka modela | CRS326-24G-2S+RM |
| Tip procesorja | 98DX3236A1 800 MHz |
| Operacijski sistem | SwOS / RouterOS (Dual boot) |
| Pomnilnik | 512 MB |
| Vrsta shranjevanja | Flash, 16 MB |
| PoE | DA |
| Napajalni priključek | 24 W |
| Ethernet povezava | 24 × 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet |
| Nadzor napetosti | DA |
| SFP+ vmesnik | 2 |
| Dimenzija artikla | 440 × 144 × 44 mm |
| Ohišje | Rackmount 1U |

