Mikrotik L009 usmerjevalnik
Mikrotik L009 usmerjevalnik
L009UIGS-RM
Mikrotik L009UiGS-RM je zmogljiv usmerjevalnik, ki ponuja 8 gigabitnih Ethernet priključkov, 2.5G SFP režo za optične povezave, USB 3.0 priključek in napreden RouterOS v7 operacijski sistem. Z dvojedrnim ARM procesorjem pri 800 MHz in 512 MB RAM-a zagotavlja hitro in stabilno delovanje za domača in poslovna omrežja. Kompaktno rackmount ohišje omogoča enostavno namestitev v strežniške omare.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | ARM 64 bit |
| Procesor | IPQ-5018 |
| Število jeder procesorja | 2 |
| Nazivna frekvenca procesorja | 800 MHz |
| Operacijski sistem | RouterOS v7 |
| Velikost RAM-a | 512 MB |
| Velikost shranjevanja | 128 MB |
| Vrsta shranjevanja | NAND |
| MTBF | Približno 200’000 ur pri 25°C |
| Preizkušena temperatura okolja | -40°C do 70°C |
| 10/100/1000 Ethernet priklop | 8 |
| Giga ethernet priklop s PoE izhodom | 1 |
| SFP vrata | 1 (podprto 2,5G) |
| Število vrat USB | 1 (3.0 TipA) |
| Število DC vhodov | 2 (priključek DC, PoE-IN) |
| Vhodna napetost vtičnice DC | 24-56 V |
| Največja poraba energije | 45 W |
| Največja poraba energije brez priključkov | 12 W |
| Vrsta hlajenja | Pasivno |
| PoE noter | 802.3af/at |
| PoE v vhodni napetosti | 24-56 V |
| PoE-izhodna vrata | Eter8 |
| PoE izhod | Pasivni PoE |
| Največji izhod na vrata (vhod 18-30 V) | 1 A |
| Največji izhod na vrata (vhod 30–57 V) | 450 mA |
| Največji skupni izhod (A) | 1,0 A |
| Paket vsebuje | 1x Mikrotik usmerjevalnik Wi-Fi6 600Mb Giga L009UiGS-2HaxD-IN, 1x Napajalnik, 1x Rack montažni set |





