MikroTik hEX PoE lite usmerjevalnik (RB750UPr2)
MikroTik hEX PoE lite usmerjevalnik (RB750UPr2)
RB750UPR2
RB750UPr2 hEX PoE lite je majhen, a zmogljiv 5-portni Ethernet usmerjevalnik, v elegantnem plastičnem ohišju. Opremljen je z 650 MHz procesorjem QCA9531 in 64 MB RAM-a, kar omogoča učinkovito upravljanje omrežja. Posebnost tega modela je PoE izhod na portih 2 do 5, kar omogoča napajanje drugih PoE združljivih naprav z enako napetostjo, kot je uporabljena na usmerjevalniku. Naprava vključuje tudi USB 2.0 priključek za dodatne možnosti razširitve. Zaradi kompaktne zasnove in čistega videza je idealna za uporabo v domačih omrežjih ali manjših pisarnah (SOHO okolja).
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Procesor | QCA9531, 650 MHz |
| RAM in Flash | 64MB, Flash spomin 16MB |
| Omrežni porti | 5x 10/100 RJ45 mrežni porti |
| Napajanje | 8-30V, priložen napajalnik 24V 2.5A, poraba do 3W |
| PoE in/out | pasivni PoE / 1A na port, 2A max |
| Senzorji | Vgrajen senzor voltaže, toka in temperature PCB |
| USB vmesnik | 1x USB tip-A ženski vmesnik s podporo za 3G/4G modem ali dodaten pomnilnik |
| Operacijski sistem | RouterOS L4 |
| Gumbi | Reset gumb |
| Montaža | Možnost montaže na zid |
| Paket vsebuje | 1x Usmerjevalnik, 1x Napajalnik, 1x Navodila |





