Mikrotik hAP ax2 usmerjevalnik
Mikrotik hAP ax2 usmerjevalnik
C52iG-5HaxD2HaxD-TC
Nova generacija Mikrotik brezžičnih usmerjevalnikov AX za WiFi 6. generacije. Brezžični signal je zdaj močnejši kot kdaj koli prej. hAP AX2 uporablja standard 802.11ax s podporo za Wave 2.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | ARM 64bit |
| CPE | IPQ-6010 |
| Število jeder procesorja | 4 |
| Nazivna frekvenca procesorja | 864 MHz |
| Licenca RouterOS | 4 |
| Operacijski sistem | RouterOS |
| Velikost RAM-a | 1 GB |
| Velikost pomnilnika | 128 MB |
| Vrsta pomnilnika | NAND |
| MTBF | Približno 100’000 ur pri 25°C |
| Preizkušena temperatura okolja | -40°C do 50°C |
| Največja hitrost prenosa podatkov (2,4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Brezžični standardi (2,4 GHz) | 802.11b/g/n/ax |
| Ojačanje antene dBi (2,4 GHz) | 4,5 dBi |
| Model brezžičnega čipa (2,4 GHz) | QCN-5052, dual chain |
| Brezžična generacija (2,4 GHz) | Wi-Fi 4 |
| Največja hitrost prenosa podatkov (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Brezžični standardi (5 GHz) | 802.11a/n/ac/ax |
| Ojačanje antene dBi (5 GHz) | 4 dBi |
| Model brezžičnega čipa (5 GHz) | QCN-5052, dual chain |
| Brezžična generacija (5 GHz) | Wi-Fi 6 |
| AC hitrost | AC1200 |
| 10/100/1000 Ethernet vhodov | 5 |
| Število 1G Ethernet vhodov s PoE-out | 1 |
| Število DC vhodov | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| Vhodna napetost vtičnice DC | 12-28 V |
| Največja poraba energije | 27 W |
| Največja poraba energije brez nastavkov | 12 W |
| Vrsta hlajenja | pasivno |
| PoE vhod | pasivni PoE |
| PoE vhodna napetost | 18-28 V |
| Izhodni PoE | Ether 1 |
| PoE izhod | pasivni PoE |
| Največji izhod na priključek (vhod 18-30 V) | 600 mA |
| Največji skupni izhod (A) | 0,6 A |
| Skupni izhodni tok | 0,6 A |
| Skupna izhodna moč | 16,8 W |
| Certificiranje | CE, FCC, IC, EAC, ROHS |
| Paket vsebuje | 1x brezžični usmerjevalnik, 1x 24V 1.2A napajalnik, 1x hAP nosilec, 1x K-47 set za pritrditev na steno, 1x navodila |





