MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) usmerjevalnik
MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) usmerjevalnik
RB962UIGS-5HACT2HNT
HAP ac je najbolj univerzalna naprava WLAN za vaš dom ali pisarno. Gre za dvopojasno napravo z gigabitnimi vrati, ki zagotavlja vse prednosti tehnologije 802.11ac, hkrati pa je združljiva s starejšimi napravami.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | MIPSBE |
| Procesor | QCA9558 |
| Število jedr | 1 |
| Frekvenca procesorja | 720 MHz |
| Licenca | RouterOS Level 4 |
| Dimenzije | 114 x 137 x 29 mm |
| RAM | 128 MB |
| Velikost pomnilnika FLASH | 16 MB |
| Temperatura delovanja | -40°C ~ 70°C |
| Število DC vhodov | 2 (DC vtič, PoE-IN) |
| PoE vhod | pasivni PoE 11-57 V (priložen napajalnik 24V 1.2A) |
| PoE izhod | pasivni PoE (Ether5) |
| Max izhod na priključek (vhod < 30V) | 700 mA |
| Max skupni izhod | 700 mA |
| Največja poraba energije | 17 W |
| Frekvenčni pas delovanja | 2.4 GHz in 5 GHz |
| EIRP 2.4 GHz (največja energija RF) | 25 dBm (MCS7) |
| EIRP 5 GHz (največja energija RF) | 21 dBm (MCS9) |
| AC hitrost | AC1750 |
| Ojačanje 2.4GHz | 2.5 dBi |
| Brezžični 2.4GHz standardi | 802.11b/g/n |
| Hitrost 2.4GHz | do 450 Mbit/s |
| Brezžični 2.4 GHz čip | QCA9558, triple chain |
| Ojačanje 5GHz | 2 dBi |
| Brezžični 5GHz standardi | 802.11a/n/ac |
| Hitrost 5GHz | do 1300 Mbit/s |
| Brezžični 5GHz čip | QCA9880, triple chain |
| Generacija Wi-Fi | 5 |
| Mrežni priključki | 5x 10/100/1000 RJ45 |
| Optični priključek | 1x SFP kletka |
| USB vmesnik | 1x USB tip-A (s podporo za 3G/4G modem ali dodaten pomnilnik) |
| Maksimalni tok USB | 1 A |
| Senzor voltaže in temperature | Da |
| Reset gumb | Da |
| Možnost montaže na steno | Da |
| Paket vsebuje | 1x Usmerjevalnik, 1x Napajalnik, 1x Navodila |





