Mikrotik hAP ac³ usmerjevalnik
Mikrotik hAP ac³ usmerjevalnik
RBD53IG-5HACD2HND
hAP ac³ je brezžični dvopasovni usmerjevalnik s 5 gigabitnimi Ethernet vrati in zunanjimi visoko ojačljivimi antenami za večjo pokritost! Pozabite na neskončno iskanje popolnega usmerjevalnika in pomikanje skozi celo vrsto testov in specifikacij! Mikrotik je ustvaril cenovno dostopno točko za dom, ki ima vse funkcije, ki jih boste morda potrebovali v prihodnjih letih!
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | ARM 32bit |
| Procesor | IPQ-4019 |
| Število jedr | 4 |
| Frekvenca procesorja | 716 MHz |
| Licenca | RouterOS Level 4 |
| Dimenzije | 251 x 129 x 39 mm |
| RAM | 256 MB |
| Velikost pomnilnika FLASH | 128 MB |
| Temperatura delovanja | -40°C ~ 70°C |
| Število DC vhodov | 2 (DC vtič, PoE-IN) |
| PoE vhod | pasivni PoE 18-28 V |
| DC vhodni priključek | 12-28 V (priložen napajalnik 24V 1.5A) |
| PoE izhod | pasivni PoE do 28V (Ether5) |
| Max izhod na priključek (vhod < 30V) | 500 mA |
| Max skupni izhod | 500 mA |
| Največja poraba energije | 30 W |
| Največja poraba energije dodatnih priključkov | 12 W |
| Frekvenčni pas delovanja | 2.4 GHz in 5 GHz |
| EIRP 2.4 GHz (največja energija RF) | 22 dBm (MCS7) |
| EIRP 5 GHz (največja energija RF) | 19 dBm (MCS9) |
| AC hitrost | AC1200 |
| Ojačanje 2.4GHz | 3 dBi |
| Brezžični 2.4GHz standardi | 802.11b/g/n |
| Hitrost 2.4GHz | do 300 Mbit/s |
| Brezžični 2.4GHz čip | IPQ-4019, dual chain |
| Generacija Wi-Fi 2.4GHz | 4 |
| Ojačanje 5GHz | 5.5 dBi |
| Brezžični 5GHz standardi | 802.11a/n/ac |
| Hitrost 5GHz | do 867 Mbit/s |
| Brezžični 5GHz čip | IPQ-4019, dual chain |
| Generacija Wi-Fi 5GHz | 5 |
| Mrežni priključki | 5x 10/100/1000 RJ45 |
| USB vmesnik | 1x USB tip-A (s podporo za 3G/4G modem ali dodaten pomnilnik) |
| Maksimalni tok USB | 1 A |
| Gumb za izbiro načina | Da |
| Reset gumb | Da |
| Paket vsebuje | 1x Usmerjevalnik, 1x Komplet anten, 1x Napajalnik, 1x Montažni set, 1x Navodila |





