MikroTik hAP ac² brezžični usmerjevalnik (RBD52G-5HacD2HnD-TC)
MikroTik hAP ac² brezžični usmerjevalnik (RBD52G-5HacD2HnD-TC)
RBD52G-5HACD2HND-TC
HAP ac² je dvojna sočasna dostopna točka, ki omogoča pokritost Wifi za frekvence 2,4 GHz in 5 GHz hkrati. Pet priključkov 10/100/1000 Ethernet zagotavlja gigabitne povezave za vaše žične naprave, USB pa lahko uporabite za zunanje shranjevanje ali 4G / LTE modem. Podprta sta tudi šifriranje strojne opreme IPsec in paket strežnikov dude. Novi dizajnerski univerzalni ovitek omogoča namestitev enote vodoravno (namizje) ali navpično (ohišje stolpa). Priložen je komplet za pritrditev na steno.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | ARM 32bit |
| Procesor | IPQ-4018 |
| Število jedr | 4 |
| Frekvenca procesorja | 716 MHz |
| Licenca | RouterOS Level 4 |
| Dimenzije | 34 x 119 x 98 mm |
| RAM | 128 MB |
| Velikost pomnilnika FLASH | 16 MB |
| Temperatura delovanja | -40°C ~ 50°C |
| Število DC vhodov | 2 (DC vtič, PoE-IN) |
| PoE vhod | pasivni PoE 18–28 V |
| DC vhod | 12–30 V (priložen napajalnik 24V 0.8A) |
| Največja poraba energije | 21 W |
| Največja poraba dodatnih priključkov | 16 W |
| Wi-Fi pas | 2.4 GHz in 5 GHz |
| EIRP 2.4 GHz | 23 dBm (MCS7) |
| EIRP 5 GHz | 19 dBm (MCS9) |
| AC hitrost | AC1200 |
| Ojačanje antene 2.4 GHz | 2.5 dBi |
| Ojačanje antene 5 GHz | 2.5 dBi |
| Brezžični standardi 2.4 GHz | 802.11b/g/n |
| Brezžični standardi 5 GHz | 802.11a/n/ac |
| Hitrost Wi-Fi 2.4 GHz | do 300 Mbit/s |
| Hitrost Wi-Fi 5 GHz | do 867 Mbit/s |
| Wi-Fi čipi | IPQ-4018, dual chain (oba pasma) |
| Generacija Wi-Fi | 5 |
| Mrežni priključki | 5x 10/100/1000 RJ45 |
| Dodatno | 1x USB tip-A (3G/4G modem ali dodaten pomnilnik), gumb za izbiro načina, reset gumb |
| Paket vsebuje | 1x Usmerjevalnik, 1x Napajalnik, 1x Navodila |





