Mikrotik dostopna točka zunanja Metal 52 ac – RBMETALG-52SHPACN
Mikrotik dostopna točka zunanja Metal 52 ac – RBMETALG-52SHPACN
RBMETALG-52SHPACN
Zdaj s podporo 802.11ac, priključkom Gigabit Ethernet in izbirnim brezžičnim pasom (2.4GHz ali 5GHz, do 80 MHz širok kanal). Nova vrata Gigabit vam bodo pomagala v celoti izkoristiti brezžično brezžično hitrost 802.11ac.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | MIPSBE |
| Procesor | QCA9556 |
| Število jedr | 1 |
| Frekvenca procesorja | 720 MHz |
| Licenca | RouterOS Level 4 |
| Dimenzije | 215 x 60 x 38 mm |
| RAM | 64 MB |
| Velikost pomnilnika FLASH | 16 MB |
| Temperatura delovanja | -40°C ~ 70°C |
| Število DC vhodov | 1 (PoE-IN) |
| PoE vhod | 10-30 V, pasivni PoE (priložen napajalnik 24V 0.8A) |
| Največja poraba energije | 11 W |
| Frekvenčni pas delovanja | 2.4 GHz ali 5 GHz |
| EIRP 2.4 GHz (največja energija RF) | 27 dBm |
| EIRP 5 GHz (največja energija RF) | 22 dBm |
| Ojačanje 2.4GHz/5GHz | 6 dBi, 8 dBi |
| Brezžični 2.4GHz/5GHz standardi | 802.11b/g/n, 802.11a/n/ac |
| Hitrost 2.4GHz/5GHz | do 433 Mbit/s |
| Brezžični 2.4GHz/5GHz čip | QCA9889, single chain |
| Generacija Wi-Fi | 5 |
| Mrežni priključki | 1x 10/100/1000 RJ45 |
| Senzor temperature PCB in voltaže | Da |
| Reset gumb | Da |
| Paket vsebuje | 1x Dostopna točka, 1x Napajalnik, 1x Kotni N-konektor, 1x Gigabitni PoE injektor, 2x Kovinska vezica za montažo, 1x Navodila |





