Mikrotik dostopna točka RBCAPL2ND
Mikrotik dostopna točka RBCAPL2ND
RBCAPL-2ND
Majhna in diskretna brezžična stropna dostopna točka MikroTik cAP lite RBcAPL-2nD deluje na 2,4 GHz frekvenci s hitrostjo do 300 Mb/s. Zasnovana je za hotele, pisarne in javne prostore ter omogoča napajanje prek PoE za preprosto namestitev.
MikroTik cAP lite RBcAPL-2nD je kompaktna in diskretna brezžična stropna dostopna točka, zasnovana za zagotavljanje stabilne brezžične povezave v javnih prostorih, kot so hoteli, pisarne in trgovski centri. Deluje na 2,4 GHz frekvenci s hitrostjo do 300 Mb/s in podpira standarde 802.11b/g/n. Naprava ima vgrajeno 1,5 dBi anteno s 360° pokritostjo in omogoča napajanje prek PoE (802.3af/at ali pasivno), kar poenostavi namestitev. Opremljena je z 650 MHz procesorjem in 64 MB RAM-a ter deluje na operacijskem sistemu RouterOS z licenco L4, ki omogoča napredne funkcije upravljanja omrežja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | MIPSBE |
| Procesor | QCA9533 |
| Število jedr | 1 |
| Frekvenca procesorja | 650 MHz |
| Licenca | RouterOS Level 4 |
| Dimenzije | Ohišje za na steno: 88 x 52 x 20 mm, Ohišje za na strop: fi 88 mm x 20 mm |
| RAM | 64 MB |
| Velikost pomnilnika FLASH | 16 MB |
| Temperatura delovanja | -40°C ~ 70°C |
| Število DC vhodov | 2 (MicroUSB, PoE-IN) |
| PoE vhod | 10-60V, aktivni PoE 802.3af/at (z crossover mrežnim kablom) ali pasivni PoE(priložen napajalnik 24V 0.2A) |
| MicroUSB vhod | 5V |
| Največja poraba energije | 4W |
| Frekvenčni pas delovanja | 2.4 GHz |
| EIRP 2.4 GHz (največja energija za radijsko frekvenco) | 16 dBm (MCS7) |
| Ojačanje 2.4GHz | 1.5 dBi |
| Brezžični 2.4GHz standardi | 802.11b/g/n |
| Hitrost 2.4GHz | do 300 Mbit/s |
| Brezžični 2.4GHz čip | QCA9533, dual chain |
| Generacija Wi-Fi | 4 |
| Omrežni priključki | 1x 10/100 RJ45 priključek |
| USB vmesnik | 1x USB micro |
| Maksimalni tok USB | 1A |
| Gumbi | Reset gumb |
| Paket vsebuje | 1x Dostopna točka, 1x Napajalnik, 1x Pasivni PoE injektor, 1x Navodila |





