Mikrotik dostopna točka RBCAP2ND
Mikrotik dostopna točka RBCAP2ND
RBCAP2ND
MikroTik cAP je elegantna in diskretna stropna dostopna točka, zasnovana za zagotavljanje zanesljive brezžične povezave v profesionalnih okoljih, kot so hoteli, pisarne, letališča in trgovski centri. Deluje na 2,4 GHz frekvenci in omogoča hitrosti prenosa do 300 Mb/s, kar zagotavlja stabilno in hitro Wi-Fi povezavo za vaše goste ali zaposlene. Zahvaljujoč podpori za napajanje prek Ethernet kabla (PoE) je namestitev enostavna in prilagodljiva, brez potrebe po dodatnih napajalnih kablih.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | MIPSBE |
| Procesor | QCA9533 |
| Število jedr | 1 |
| Frekvenca procesorja | 650 MHz |
| Licenca | RouterOS Level 4 |
| Dimenzije | fi 185 mm x 31 mm |
| RAM | 64 MB |
| Velikost pomnilnika FLASH | 16 MB |
| Temperatura delovanja | -40°C ~ 70°C |
| Število DC vhodov | 1 (PoE-IN) |
| PoE vhod | 11-57V, aktivni PoE 802.3af/at ali pasivni PoE(priložen napajalnik 24V 0.38A) |
| Največja poraba energije | 4W |
| Frekvenčni pas Wi-Fi | 2.4 GHz |
| EIRP 2.4 GHz | 16 dBm (MCS7) |
| Ojačanje 2.4GHz | 2 dBi |
| Brezžični standardi | 802.11b/g/n |
| Hitrost 2.4GHz | do 300 Mbit/s |
| Wi-Fi čip | QCA9533, dual chain |
| Generacija Wi-Fi | 4 |
| Mrežni priključek | 1x 10/100 RJ45 priključek |
| Ostalo | Reset gumb |
| Paket vsebuje | 1x Dostopna točka cAP, 1x Napajalnik, 1x PoE injektor, 1x Kit za montažo, 1x Navodila |





